Blog Arama (baş ağrısı)

Yoga Yapmak Migrene İyi Gelir mi?

Sıkıcı şehir hayatı, yoğun geçen bir gün, dünden kalan uykusuzluk ve hayatınız hakkında sürekli düşünme sonucu ortaya çıkan kabus; Migren.

DEVAMINI OKU
Surya Namaskara - Güneşe Selam

Hindistan geleneklerine ait güneşe selam, güne daha pozitif ve enerjik başlamanızı sağlar, vücudunuzu ısıtır ve zihninizi canlı tutar. Güneşe selam egzersizlerinin nasıl yapıldığını sizler için derledik. Keyifli okumalar!

DEVAMINI OKU
Ashtanga Açılış ve Kapanış Mantraları

Ashtanga yogaya başlamadan önce ve bitirdikten sonra mantralar söylenir. Mantranın kelime anlamını, açılış ve kapanış mantrasını ve de bunların anlamlarını yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar!

DEVAMINI OKU
Hayallerini Sulamaya Devam Etmelisin!

Bambu Ağacının hikayesini bileniniz var mı? Hayatın engelleri ile başa çıkmak bazen zor olabiliyor. Vazgeçmeyi düşündüğünüz anlarda, sabrınızın sonuna geldiğiniz anlarda aklınıza bu hikayenin gelmesini ve size umut aşılamasını diliyorum.

DEVAMINI OKU
Taşınma Sürecinde Yapabileceğiniz Egzersizler

Taşınmak, yeni bir başlangıç yapmak çok güzel ancak süreci az biraz zorlu ve sıkıcı. Deneyimimi ve bu süreçte yapabileceğiniz egzersizleri derledim!

DEVAMINI OKU
Hayatımızda Neleri Biriktiriyoruz?

İçsel bir arınma ihtiyacım gelişti… İlk olarak giysi dolabımdan başlamaya karar verdim…Gardırobumun karşısına geçtim ve uzun uzun seyrettim, sadece inceledim…

DEVAMINI OKU
Yoga Hakkında Merak Ettikleriniz

Yoga nedir?, neden yogaya başlamalıyım?, illaki felsefesini öğrenmek zorunda mıyım?, kendi kendime öğrenebilirmiyim?, yoganın zayıflatıcı etkisi var mı? sorularına gelin beraber bakalım.

DEVAMINI OKU