Blog Arama (yin)

Bedenimize Sızan Duygular

Yaşamın anlamı duygudur. Duygu, yaşamın varoluşundan bu yana sürekli kendini yeniler ve insan hayatındaki rolünü büyütür. Hayatımızın her anında yanındadır, bize bazı konularda olumlu anlamda yardım etse de bazı konularda ileride pişman olacağımız kararlar aldırabilir. Duygunun bedenimize sızmasına izin verin, onu dinleyin...

DEVAMINI OKU
Dil ve Gerçeklik Üzerine

Karanlığı kötü ve aydınlığı iyi olarak sınıflandıran zihnimizin kapısından lütfen içeri buyurun. 4,5 milyar yıl öncesine küçük bir yolculuğa hazır mısınız? Klasik fakat insanın içini rahatlatan bir cümle ile sizi karşılamak isterim “Merak etmeyin, kısa sürecek.”

DEVAMINI OKU
Yoga’nın Tarihçesi ve 8 Basamağı

Yoga, zihin, beden ve ruhun bütünlüğünü sağlamak ve sağlığını korumak için bulunmuş bir bilim, felsefe dalı, bir öğretidir.

DEVAMINI OKU
Yin Yoga Nedir? Neden Yapmalıyız?

Yin Yoga, orijinal Hatha Yoga geleneğinin bir parçası olup Çin kökenli Taoist çalışmaların ve Batı biliminin etkilerinin harmanlanarak ortaya koyulduğu bir yoga biçimidir.

DEVAMINI OKU
Yoga Hakkında Merak Ettikleriniz

Yoga nedir?, neden yogaya başlamalıyım?, illaki felsefesini öğrenmek zorunda mıyım?, kendi kendime öğrenebilirmiyim?, yoganın zayıflatıcı etkisi var mı? sorularına gelin beraber bakalım.

DEVAMINI OKU