Animal Flow

Ders Programı

Bu dersin bu hafta programı bulunmuyor.

Animal Flow

— Eda Bayrakdar

Animal Flow, yerde, kendi vücut ağırlığınız ve ekipman kullanmadan yapabileceğiniz eğlenceli ve etkili bir egzersiz metodudur.

Animal Flow
Ders Açıklaması

Son bir yılın Amerika’da başta olmak üzere dünyada yükselen fitness trendi. Programın yaratıcısı Mike Fitch’in American Men’s Health dergisinin yayınladığı makalede, fitness sektöründe çalışan en iyi 50 kişi içerisine girmesini sağladı.

Animal Flow, yerde, kendi vücut ağırlığınız ve ekipman kullanmadan yapabileceğiniz eğlenceli ve etkili bir egzersiz metodudur. Kuvvet, dayanıklılık, esneklik denge ve koordinasyonu içerisinde barındırır.

Animal Flow içinde yogadan, break danstan, modern danstan, capoeriadan hareketler görebilirsiniz. Animal Flow’un etkileyici yanlarından bir diğeri, temel hareketleri öğrendikten sonra kendi akışlarınızı, dilediğiniz ortamda; hızlı, yavaş, kısa, uzun, rahatlatıcı ve yoğun olarak tasarlayabilmeniz.

 

Eğitmen

Eda Bayrakdar

Beyaz yakalı antrenörden mesajınız var! 

Hali hazırda devam eden kurumsal hayatıma renk getiren bu yeni yolculukla tanışmam, benimle olmasından hoşlanmadığım bir kaç kiloyu kendimden uzaklaştırmak için 29 yaşında düzenli antrenman yapmamla başladı. Çalıştım ve kilo aldım... :) Bu yolda beni kalıcı kılan ilk adımım vazgeçmemek oldu. Doğruyu ve yanlışı, sonuçlarını, genelleştirilen doğrulardan çıkıp kendi vücudum için en uygun olanı öğrenmeyi ve değişimi yaşadıkça büyük bir merakla kendimi bu yolculukta buldum. Güzel olanı paylaşmak, bana öğretileni anlatmak ve birilerine iyi gelmek bu işi yaparken en keyif aldığım kısım. 

Bu yolculukta bir çok fitness trendiyle tanıştım. Animal Flow sıkılmadan yapabildiğim, benim için yaratıcılığı ve sürdürülebilirliği ile maksimum faydayı alabildiğim ve içinde bir çok branşı barındıran, ekipmansız ve her yerde yapılabilecek bir trend. Ve bunu sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. 

Hadi birlikte flowlayalım !

- Devamını Göster -

Değerlendirmeler

4.9

8 Yorum
5
5 yıldız
7
4
4 yıldız
1
3
3 yıldız
0
2
2 yıldız
0
1
1 yıldız
0
 1. Gökçen İ*********** Gökçen İ***********

  Cok guzeldi. Hoca cok aciklayici ve sade bir sekilde yonlendirme yapti.

 2. Sevtap U********* Sevtap U*********

  Bana göre bir program değildi ancak eğitmen gayet yardımcı ve enerjikti.Teşekkür ederim

 3. Erdem Mümtaz H*********** Erdem Mümtaz H***********

  Dersin puan ortalamasını düşürmek istemedim fakat kaydolacaklar için bu dersin kesinlikle başlangıç seviyesinde bir ders olmadığını belirtmek isterim. Ciddi el bileği ve ayak parmağı gücünüz yoksa katılmamanız gerekiyor.

 4. Sinem C**** Sinem C****

  Anlatımı hareket gecişleri isimlendirmeler dinamiği hepsi anlaşılır ve güzel bir dersti.

 5. Esenur K******* Esenur K*******

  Ilk defa denedigim animal flow dersine asik oldum diyebilirim. Ders ilerledikce hareketlerdeki kabiliyetim arttikca, kendimi daha gucku hissettim. Derste Eda
  Hoca'nin yeni baslayanlar icin olan yonlendirmeleri guzeldi, cok.keyifli bir dersti, tesekkurler.

 6. Dilan B***** Dilan B*****

  ilk defa animal flow dersine katıldım hiç bir bilgim yoktu fakat çok bilgilendirici ve ilk derse göre hareketleri yapmak eda hocanın sayesinde çok rahat oldu :)