Bakasana-Sirsasana-Tripod

Ders Programı

Bu dersin bu hafta programı bulunmuyor.

Bakasana-Sirsasana-Tripod

— Nigar Oya Demirsöz

Sirsasana, tripod, bakasana ve varyasyonları için güçlendiren akışlar ve pozların püf noktalarını workshop tadında pratiklerle aktaracağım.

70.00 TL
Bakasana-Sirsasana-Tripod
Ders Açıklaması

Sirsasana, tripod, bakasana ve varyasyonları için güçlendiren akışlar ve pozların püf noktalarını workshop tadında pratiklerle aktaracagım. Baş ve el duruşlarını deneyimlemek istersen sana yol göstermekten mutluluk duyarım.
 

Eğitmen

Nigar Oya Demirsöz

İlk olarak 2004 yılında sınav stresini yenmek amaçlı tanıştım yoga ile... Uzun bir aradan sonra 2016 yılında Alper Bayraktar eşliğinde ilk RYS 200 yoga alliance egitmenlik sertifikasını alarak daldım bu maceranın içerisine. Dünyayı gezerek yaptığım işimden fırsat buldukça çeşitli workshoplar ve seminerlerle yeni ve farklı bilgiler edinmeye devam ettim. 2017 yılında 2-7 yaş çocuk yogası egitmenliğini yine Alper Bayraktar eşliğinde aldım. 2018 yılında Kino MacGregor un İstanbul’a gelmesi ile Ashtanga yogayı deneyimledim. Aynı yıl Bali’ye giderek Radiantly Alive yoga stüdyosunda farklı hocalar eşliğinde yoga yaptım. 2019 yılında Çetin Çetintaş ile Asanalarda çakraları yorumlama egitimine katılarak asanaları farklı açılardan yorumlama fırsatı yakaladım. 2020 yılında Ateş Bagdaş ve Sinem akat ile Budokon yoga 50 ttc yi aldım. Şu anda Zeynep Aksoy ile Mindfulness temelli 200 saatlik online eğitmenlik egitimine devam etmekteyim.

Yoganın kişinin kendini keşfetmesine, dönüştürmesi ve kabullenmesine olanak veren uçsuz bucaksız bir yol olduguna inanıyorum. Bu yolda beraber yürüme fırsatına sahip oldugum herkese teşekkür ederim.

- Devamını Göster -

Değerlendirmeler

4.9

15 Yorum
5
5 yıldız
13
4
4 yıldız
2
3
3 yıldız
0
2
2 yıldız
0
1
1 yıldız
0
 1. Gökçen İ*********** Gökçen İ***********

  Gene çok güzel bir dersti. Oya Hoca, inanılmaz yardımcı oluyor. Enerjisi öyle yüksek ki, iyi ki var.

 2. Gökçen İ*********** Gökçen İ***********

  Çok güzeldi

 3. Gökçen İ*********** Gökçen İ***********

  Cok guzeldi.

 4. Seda K***** Seda K*****

  Benim için çok kolaylaştırıcı püf noktaları öğrendim. Çok teşekkürler...

 5. Özge Z** Özge Z**

  Duruşları ve yapılması gerekenleri o kadar anlaşılır şekilde ifade ediyor ki ilk seferde hareketleri yapabildim. Her dersinden sonra hafifliyorum ve bebek gibi oluyorum. Şahanesin

 6. Hülya A************ Hülya A************

  Çok keyifli ve eğitici bir dersti yine.Bir an önce pazar günü gelsin ve bu pozları çalışalım diye bekliyorum

 7. Gökçen İ*********** Gökçen İ***********

  Çok guzeldi.

 8. Hülya A************ Hülya A************

  Video izleyerek 6 aydır bakasana-tripod yapamıyordum daha ilk dersten yolu yarıladım.Oya hoca hepimizi tek tek izledi,yönlendirdi,püf noktalarını bize aktardı sanki online değilde birebir ders gibiydi:)Çok keyif aldığım bir ders oldu.2. Dersi sabırsızlıkla bekliyorum:)

 9. NAZLI K**** NAZLI K****

  Yonlendirmeler cok acik. Pozlara geciste hic zorlanmadim. Ayrica denenen konu pozlara gecisi cok guzel ve acik anlatti. Harika bir dersti.

 10. Fatma Gizem Ç*** Fatma Gizem Ç***

  Oya Hoca'nın yaklaşımı, enerjisi, bilgisi ve yönlendirmesi muhteşemdi. İyi ısındık, pozları denerken çok güzel yönlendirdi ve her birimizle ayrı ayrı ilgilendi. Göstediği pozların teknik detaylarına hakim ve bunları anlayabileceğimiz şekilde aktarabilen bir eğitmen.