Çakra ve Aura

Ders Programı

Bu dersin bu hafta programı bulunmuyor.

Çakra ve Aura

— Çiçek Kulak

Aura ve çakralarımız ile ilgili bilgilerin ve olumlamaların anlatıldığı temel seviye derstir.

Çakra ve Aura
Ders Açıklaması

Evrende her şeyin bir enerjisi vardır.Bedenimizin de bizim düşüncelerimizle, duygularımızla oluşan yaymış olduğu enerjileri vardır.

Çakralar bedenimizdeki yaşam gücü, hayat enerjisi merkezleridir. Hissettiğimiz negatif duygular ve düşünceler bedenimizdeki Çakraları (enerji noktalarını) etkileyerek dengesiz çalışmasına neden olur. Bundan dolayı çakralarımızı dengelemeyi öğrenmemiz gereklidir. 

Aura Alanı ise bedenimizin çevresini saran elektromanyetik görünmez alandır. Evrensel enerjinin  bedene alınmasını yaşamın devam etmesini sağlayan çakralar aurada bulunur. Aura bedenin çevresini sarmış bir kalkan görevini yapar. Eğer sağlam ve güçlü bir auranız varsa size dışarıdan bir hastalığın yada negatif etkinin gelmesi düşünülemez. Ancak auranız zayıflamış veya yırtılmış ise negatif enerjilere ve hastalıklara açık hale geliriz.

Her şey siz de başlar siz de biter. Siz değiştiğiniz de tüm evren değişir.

Eğitmen

Çiçek Kulak

Merhaba

Ben 1976'da varoldum. Spiritüel konularla ilgilenmeye başlamam 2004  yılının başıydı. Hayattan gitmek istediğim bir noktada Dünyanın sistemi ile ilgili ve kendi hayatımla ilgili çok şeyi sorgulamaya başladım. "Neden buradayım? Neden bunları sürekli yaşıyorum?" derken Reikiyle tanıştım. Reiki dersi aldım ve enerjiyi tanıdım.İki çok değerli öğretmenim var. Onlardan çok şey öğrendim. Benim hayata bakışımı değiştirmemi ve kendimi farketmemi sağladılar. Teşekkür ediyorum!

Aldığım yoğun enerjilerle rüya kanalıyla ve içsel seslerle hayatımda olacak durumlarla ilgili bilgiler almaya başladım. Hep sorgulama içindeydim. İçsel seslerimle aşama aşama ilerledim. Yoga ve meditasyonla ilgili çalışmalar yaptım. Kendimi keşfetmeye ve kendimi sevmeye başladım. Daha yolun çok başındayım ve bu süre zarfında edindiğim tüm bilgi ve tecrübeleri aktarıyorum. 

Şu anda bulunduğum noktada dileğim herkesin benim hissettiğim, yaşadığım güzel şifa enerjilerini, kalbi veruhu güzel tüm insanların kullanarak hayatlarını değiştirmelerini sağlamaktır. Kısaca sizlerin ruhlarına küçük dokunuşlar yaparak zaten ruhunuzun bildiği konuları sizlere hatırlatmak istiyorum. Ben size çalışmalarımda bu yolu gösteriyorum, gücünüzün farkına varmanız için yardımcı oluyorum. 

- Devamını Göster -

Değerlendirmeler

5.0

5 Yorum
5
5 yıldız
5
4
4 yıldız
0
3
3 yıldız
0
2
2 yıldız
0
1
1 yıldız
0
  1. Zeynep Filiz D***** Zeynep Filiz D*****

    Çiçek Hanım bir harika

  2. Serpil A**** Serpil A****

    Bu güzel bilgilerinizi bizimle paylaştığıniz için teşekkürler iyiki varsınız.sevgiler

  3. Mehmet D**** Mehmet D****

    Süperdi tamda ihtiyaç duyduğum anda gereken bilgileri verdiniz. Emeğinize sağlık