Crosfit

Ders Programı

Bu dersin bu hafta programı bulunmuyor.

Crosfit

— Pars Athletics

Crosfit, vücudun işlevsellik kazanmasını amaçlayan hareketlerden oluşan bir antrenman çeşitlidir.

40.00 TL
Crosfit
Ders Açıklaması

Bu antrenmanlar, tüm vücudu çalıştıracak hareketleri kapsayan, değişik kombinasyonlarla ve değişik yoğunlukta ve sürelerde antrenmanlardır.

Crosfit Neden Tercih edilmelidir?

Zorluk seviyesi kişiden kişiye göre değişen bu programlar sayesinde sporcu, daha hızlı, daha esnek, daha dayanıklı ve daha dengeli hale gelir. Kaslar arasındaki uyumsuzluk giderilir. Koordinasyon kazanılır ve en önemlisi tabii ki sakatlık riski azalır.

Nerede Crosfit yapabilirim?

Crosfit hareketlerini doğru öğrendikten sonra istediğiniz her yerde antrenman yapabileceğinizi göreceksiniz. Sahil kenarında antrenman yapmak isterseniz yüzerek ve crosfit hareketleriyle kendinize antrenman yaratabileceğiniz gibi, doğada kamp alanınızda yine etrafınızdan bulacağınız herhangi bir taş parçasını ağırlık olarak kullanarak da antrenman yapabilirsiniz. Önemli olan bu hareketleri doğru teknikle doğru kişilerden öğrenmenizdir.

Eğitmen

Pars Athletics

Türkiyede 2012 yılının Ağustos ayınından beri fonksiyonel antrenmanları Avrupa yakasında ilk gerçekleştiren salon ünvanını elinde bulunduran kadromuzda, alanında tecrübeli ve bu işi uzun yıllardır ulusal ve uluslararası birçok yarışmada yarışan değerli hocalarıyla hizmetinizdeyiz.

- Devamını Göster -

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.