Eklem Yogası ve Meditasyon

Ders Programı

Rezervasyon Yap

Eklem Yogası ve Meditasyon

— Surya Wellness OMLine Studio

Pawanmuktasana yani eklem yogası bedendeki gerginliği azaltmak, vücuttaki dolaşımı arttırmak, bedeni esnetmek ve tabii ki eklemleri ısıtmak için geliştirilen hareketlerden oluşur. Hafta sonuna başlamak için her seviyeye uygun harika bir pratik!

80.00 TL
Eklem Yogası ve Meditasyon
Ders Açıklaması

Eğitmen

Surya Wellness OMLine Studio

90’lı yıllarda kurumsal  iş hayatına başlayan Sedef Işıksel Finans Sektörü, Dilara Moran ise Reklam Sektörünü seçmişti. İkisi de 20 yıldan uzun zamandır ezoterik ve spiritüel konularla ilgilenip yoga, meditasyon ve nefes çalışması yapmakta.

Dilara 2014 senesinin başında "Inspirational Breathwork" ( "İlham Nefesi") ile tanışarak Nefes Koçluğu eğitimini tamamlarken, Sedef de 2015 yılında 200 saatlik Vinyasa Yoga eğitimini bitirdi. İkisi de 20 senelik kurumsal hayatlarından ayrıldılar ve yolları 2019 yılında Sangeeta Sahi’nin 150 saatlik Ayurveda eğitimde kesişti. Sedef Kinesyoloji, Şifalı Dokunuş ve Beden Terapisi, Ayurveda gibi çeşitli içeriklerle  300 saatlik RYT sertifikasyonunu , Pilates eğitmenliği sertifikasyonlarını, çocuk ve aile yogası eğitimlerini tamamladı.Dilara ise 2019 senesinde başladığı Kundalini Yoga ve Meditasyon eğitimini 2020’de tamamladı. 

Sedef Nisan 2020’de Yogaila ailesine pilates ve aile yogası dersleri vererek katıldı, Temmuz 2020 itibariyle ile de platformda eksikliğini hissettiği Kundalini Yoga dalı için Dilara ile Surya Wellness OMLine stüdyoyu kurdular.

Her ikisi de Githa Satya Yoga stüdyosunda hocalıklarına devam ederken,  tüm hocalarına, eğitmenlerine yol arkadaşlarına minnet duyuyor

- Devamını Göster -

Değerlendirmeler

5.0

4 Yorum
5
5 yıldız
4
4
4 yıldız
0
3
3 yıldız
0
2
2 yıldız
0
1
1 yıldız
0
 1. ÖZLEM B****** ÖZLEM B******

  İlk dersimdi, rahatlıkla dersi takip edebildim. Ders sonrası çok rahatlamış ve huzurlu hissettim.

 2. GİZEM D**** GİZEM D****

  Yogaila'da ilk dersim ve ilk eklem yogası tecrübemdi. Gayet sakin ve dinlendirici bir akış oldu, çok keyif aldım. Pazar gününe başlamak için çok güzel bir akış. Teşekkürler Sedef bu güzel başlangıç için. :)

 3. Gulden K******* Gulden K*******

  Meditasyonla başlayan, eklemlerimizi rahatlatan hareketlerle akan dersin sonunda bedenim de zihnim de pamuk gibi hafifledi. Namaste

 4. İpek sıdıka K*** İpek sıdıka K***

  İlk defa katıldım çok keyifliydi .teşekkür ederim