Gökyüzünde Bu Hafta

Ders Programı

Bu dersin bu hafta programı bulunmuyor.

Gökyüzünde Bu Hafta

— Ecem Kızıltoprak

Her haftanın ilk günü buluşarak o haftaya ilişkin astroloji rehberliğinde gökyüzündeki gezegen hareketlerini gün gün değerlendireceğiz.

Gökyüzünde Bu Hafta
Ders Açıklaması

Bu gökyüzü olaylarından nasıl faydalanırız ve gezegenlerin hareketleriyle haftalık planımızı nasıl oluştururuz bunu öğreneceğiz.

Her gökyüzü hareketinin anlatmaya çalıştığını duymaya, retroların öğretilerini fark etmeye, Ay’ın hareketleri ile günlük işlerimizde maksimum fayda sağlamaya çalışacağız.

Gökyüzü ve yeryüzünün ayrılmaz bir bütün olduğundan yola çıkacak, gökyüzünü anladıkça yer yüzünde yolumuzu bulmanın tadını çıkaracağız. 

Eğitmen

Ecem Kızıltoprak

1988 yılında Güneş Balık burcundayken bir Şubat günü İzmir’de dünyaya geldim. 

Hayat boyu ruhum spiritüel, mistik alanlara ve şifa çalışmalarına ilgi duydu. 

Avukat olarak başladığım kariyerime, öğretim görevlisi olarak devam ettim. Ancak hayatın bazı derslerinden sınıfta kaldığımda, ruhumun çağrısına kulak vermem gerekti ve kendimi bulma yolculuğum başladı.  

Önce reikiyle tanıştım. Ardından astrolojiyle kesişti yolum. Ruh ve bedenin ayrılmaz bir bütün olduğunu keşfettiğimde sağlıklı yaşam ve bütünsel şifa alanlarında da yolculuğuma devam ettim. 

Astroloji alanında; 

Gülden Bulut ile Başlangıç ve İleri seviye psikolojik astroloji (devam ediyor) 

Barış İlhan ve Dinçer Güner ile klasik ve modern astroloji, 

Devrim Dölen ile Soru (horary) astrolojisi, 

Ebru Kart ile öngörü teknikleri (devam ediyor) eğitimleri aldım. 

Kepler College ve Astrology University gibi önde gelen astroloji okullarında Medikal astroloji, okült astroloji gibi konularda sertifika programlarına ve birden çok seminer/webinara katıldım/ katılmaya devam ediyorum.

Sağlık ve Bütünsel Yaşam alanında;

San Diego State Universitye’de Nutrition for Optimal Health Coaching derslerine katıldım ve Türkiye’de Fonksiyonel Tıp Eğitim Platformu' ndan  Fonksiyonel Tıp Yaşam Koçluğu sertifikası aldım. Atom Damalı ve Ebru Şinik’ten Ayurvedik Yaşam teknikleri öğrenme şansı yakaladım.

Ayrıca yoga, nefes ve meditasyon uygulamaları, spiritüel gelişim seminerleri, ezoterizm ve rüya atölyeleri gibi alanlarda katılımcı olarak yer almaya ve kadim bilgileri öğrenmeye devam ediyorum. 

Gökyüzü ve yeryüzünün, ruh ve beden kadar bütün olduğunu biliyorum.

Çalışmalarımda gökyüzünden ilham alarak, yeryüzünde ruh ve beden bütünlüğünüzü sağlayacak tekniklerle size rehberlik etmeye çalışıyorum.

Şifa olması niyetiyle. 

- Devamını Göster -

Değerlendirmeler

4.9

19 Yorum
5
5 yıldız
17
4
4 yıldız
2
3
3 yıldız
0
2
2 yıldız
0
1
1 yıldız
0
 1. Selen Y**** Selen Y****

  Coook keyifli bir sohbetti. Ecem cok tatli birisi. Cok teşekkürler:)

 2. ELİF BANU G****** ELİF BANU G******

  Çok keyif geçti ders. Ayrıca anlatımdaki netlik çok hoşuma gitti. Teşekkür ederim. Zamanım uyarsa mutlaka tekrar katılmaya çalışacağım.

 3. Melis B***** Melis B*****

  Ecem Hanım hafta için güzel tüyolar verdi, çok keyifli bir anlatımdı. Teşekkür ederiz

 4. Ege A******* Ege A*******

  Ders kesinlikle çok keyifliydi, her açıdan çok güzel geçtiğini düşünüyorum. Pazartesi morali oldu resmen. Ayrıca daha önce yogailayı duymamıştım, Ecemin eğitimi sayesinde öğrenmiş oldum.

 5. Semi Nur E****** Semi Nur E******

  ilk dersimdi keyifle dinledim ve notlarımı aldım

 6. Fatma Nur Ç************ Fatma Nur Ç************

  Çok enerjik ve güzel öngörüleriniz için çok teşekkürler

 7. Ozgur C** Ozgur C**

  Çok iyiydi

 8. Melike B*** Melike B***

  Enerjik anlatımı için çok teşekkür ederim :) Benim için yepyeni bir alandı, çok da keyif aldım :)

 9. Merve G**** Merve G****

  Haftalık olarak hayatımızda gezegenlerin pozisyonlarına göre dikkat etmemiz gerekenlerini, ufak ipuçlarını enerjik ve cıvıl cıvıl kimliğiyle çok güzel aktardı. Haftanın her gününe tek tek değinmesi de açıklayıcı oldu. Ayrıca kendi yaşadığı deneyimlerden bahsetmesi de çok samimiydi :) Emeğinize ve enerjinize sağlık. Ayrıca yogaila ekibine de böyle bir şeyi düşündüğü için çok teşekkürler..