Gümüş Mor Alev Enerjisi

Ders Programı

Bu dersin bu hafta programı bulunmuyor.

Gümüş Mor Alev Enerjisi

— Çiçek Kulak

Bu Enerjiyi sürekli kullanmaya başladığınızda, bedeninizde ki enerji noktaları çakralarınız ve aura alanlarınız dengelenir ve şifalanır.

Gümüş Mor Alev Enerjisi
Ders Açıklaması

Gümüş Mor Alev Enerjisi üst boyutlardan gelen değişim ve dönüşüm enerjisidir.

Gümüş Mor Alev Enerjisiyle ilk önce kendinizi hisettiğiniz tüm negatif duygularınızı ve düşüncelerinizi (öfke,nefret,endişe,üzüntü vb.) Bedeninizdeki rahatsızlıkları sonrada çevrenizdeki insanları, evinizi, yaşadığınız sokakları, caddeleri, şehrinizi, tüm Dünyayı ve hatta tüm evreni bu Güzel Mucize Enerjiyle şifalandırabilirsiniz. 

Canlı yayınımızda bu deneyimi benimle yaşamak isterseniz sizleri de beklerim.

Hepinizin kalbinize ve ruhunuza şifa olsun!

Eğitmen

Çiçek Kulak

Merhaba

Ben 1976'da varoldum. Spiritüel konularla ilgilenmeye başlamam 2004  yılının başıydı. Hayattan gitmek istediğim bir noktada Dünyanın sistemi ile ilgili ve kendi hayatımla ilgili çok şeyi sorgulamaya başladım. "Neden buradayım? Neden bunları sürekli yaşıyorum?" derken Reikiyle tanıştım. Reiki dersi aldım ve enerjiyi tanıdım.İki çok değerli öğretmenim var. Onlardan çok şey öğrendim. Benim hayata bakışımı değiştirmemi ve kendimi farketmemi sağladılar. Teşekkür ediyorum!

Aldığım yoğun enerjilerle rüya kanalıyla ve içsel seslerle hayatımda olacak durumlarla ilgili bilgiler almaya başladım. Hep sorgulama içindeydim. İçsel seslerimle aşama aşama ilerledim. Yoga ve meditasyonla ilgili çalışmalar yaptım. Kendimi keşfetmeye ve kendimi sevmeye başladım. Daha yolun çok başındayım ve bu süre zarfında edindiğim tüm bilgi ve tecrübeleri aktarıyorum. 

Şu anda bulunduğum noktada dileğim herkesin benim hissettiğim, yaşadığım güzel şifa enerjilerini, kalbi veruhu güzel tüm insanların kullanarak hayatlarını değiştirmelerini sağlamaktır. Kısaca sizlerin ruhlarına küçük dokunuşlar yaparak zaten ruhunuzun bildiği konuları sizlere hatırlatmak istiyorum. Ben size çalışmalarımda bu yolu gösteriyorum, gücünüzün farkına varmanız için yardımcı oluyorum. 

- Devamını Göster -

Değerlendirmeler

4.3

10 Yorum
5
5 yıldız
7
4
4 yıldız
1
3
3 yıldız
1
2
2 yıldız
0
1
1 yıldız
1
 1. Ayşe B*********** Ayşe B***********

  Çok güzeldi.

 2. Bengü Y**** Bengü Y****

  Eğitmenlerimizin hepsi çok iyi. Böyle güzel bir hizmet için çok teşekkür ederiz.

 3. Hayriye I***** Hayriye I*****

  Sona doğru enerji akışını net hissettim.Sifa olsun.Tesekkur ederim.

 4. Beyhan Beyhan

  Kalbimize, ruhumuza şıfa olsun. Güzel bir deneyimdi. Herkese tavsiye ederim.

 5. Funda E****** Funda E******

  Oldukca rahatlatici ve ogreticiydi. Tesekkurler

 6. yonca a**** yonca a****

  tek kelimeyle harikaa, nabzımı bedenimn her zerresinde hissettim. katkılarından dolayı emeği geçen herkesee binlerce kez teşekküreleeer

 7. Ayşegül A***** Ayşegül A*****

  ses kalitesi biraz zayıftı. ders içeriği sebebiyle de zaten Çiçek Hanım'ın sesi oldukça alçak ve yumuşaktı. bir de yayın açısından zayıf gelince sıkıntı oldu açıkçası. fakat bunun dışında fena değildi. teşekkür ederim.

 8. Dilem K************ Dilem K************

  harika bir deneyimdi çok teşekkürler.