Kundalini Yoga Meditasyonu

Ders Programı

Rezervasyon Yap

Kundalini Yoga Meditasyonu

— Surya Wellness OMLine Studio

Kundalini yoga meditasyonu kendi içinizde enerji uyandırmak, gücü fark etmek  ve zihin-beden-ruh farkındalığı geliştirmek için bir sistemdir.

40.00 TL
Kundalini Yoga Meditasyonu
Ders Açıklaması

“ Meditasyon, zihnin tamamen temiz ve alıcı hale geldiği zamandır ve sonsuzluğun insanla konuşmasıdır. "~ Yogi Bhajan.

Kundalini Yoga'daki meditasyon, zihni dikkatle ve hassas bir şekilde destekleyen ve vücudu nefes, mantra, mudra ve odaklanma yoluyla yönlendiren özel, pratik araçlar içerir. Kundalini Yoga geleneğindeki meditasyon tekniklerinin çeşitliliği  gerçekten olağanüstüdür ( 10,000 civarı farklı meditasyon bulunur) - Stresi azaltan, bağımlılıklar üzerinde çalışan, canlılığı arttıran, gençleştiren, ve çakraları dengeleyen... farklı meditasyonlar var.  

Kundalini yoga meditasyonu kendi içinizde enerji uyandırmak, gücü fark etmek  ve zihin-beden-ruh farkındalığı geliştirmek için bir sistemdir.

Uygulama, insanların dünyadaki karmaşayı ortadan kaldırmasına ve içsel benliğe erişmesine yardımcı olan bir teknolojidir. 

Başlangıç Mantramız (x3):

Ong Namo Guru Dev Namo 

Koruma Mantramız (x3):

Aad Guray Nameh

Jugaad Guray Nameh

Sat Guray Nameh

Siree Guru Dayvay Nameh

Kapanış Mantramız (x3):

Sat Nam

Eğitmen

Surya Wellness OMLine Studio

90’lı yıllarda kurumsal  iş hayatına başlayan Sedef Işıksel Finans Sektörü, Dilara Moran ise Reklam Sektörünü seçmişti. İkisi de 20 yıldan uzun zamandır ezoterik ve spiritüel konularla ilgilenip yoga, meditasyon ve nefes çalışması yapmakta.

Dilara 2014 senesinin başında "Inspirational Breathwork" ( "İlham Nefesi") ile tanışarak Nefes Koçluğu eğitimini tamamlarken, Sedef de 2015 yılında 200 saatlik Vinyasa Yoga eğitimini bitirdi. İkisi de 20 senelik kurumsal hayatlarından ayrıldılar ve yolları 2019 yılında Sangeeta Sahi’nin 150 saatlik Ayurveda eğitimde kesişti. Sedef Kinesyoloji, Şifalı Dokunuş ve Beden Terapisi, Ayurveda gibi çeşitli içeriklerle  300 saatlik RYT sertifikasyonunu , Pilates eğitmenliği sertifikasyonlarını, çocuk ve aile yogası eğitimlerini tamamladı.Dilara ise 2019 senesinde başladığı Kundalini Yoga ve Meditasyon eğitimini 2020’de tamamladı. 

Sedef Nisan 2020’de Yogaila ailesine pilates ve aile yogası dersleri vererek katıldı, Temmuz 2020 itibariyle ile de platformda eksikliğini hissettiği Kundalini Yoga dalı için Dilara ile Surya Wellness OMLine stüdyoyu kurdular.

Her ikisi de Githa Satya Yoga stüdyosunda hocalıklarına devam ederken,  tüm hocalarına, eğitmenlerine yol arkadaşlarına minnet duyuyor

- Devamını Göster -

Değerlendirmeler

5.0

2 Yorum
5
5 yıldız
2
4
4 yıldız
0
3
3 yıldız
0
2
2 yıldız
0
1
1 yıldız
0
  1. BALIM T******** BALIM T********

    ❤️❤️❤️