Monday Morning Workout

Ders Programı

Rezervasyon Yap

Monday Morning Workout

— Surya Wellness OMLine Studio

Tüm vücudunuzu çalıştırarak yeni haftaya enerjik başlamanızı sağlayacak neşeli ve hareketli bir derse hazır mısınız? O zaman en hafif dumble’ını al ve matlarda buluşalım…

80.00 TL
Monday Morning Workout
Ders Açıklaması

Eğitmen

Surya Wellness OMLine Studio

90’lı yıllarda kurumsal  iş hayatına başlayan Sedef Işıksel Finans Sektörü, Dilara Moran ise Reklam Sektörünü seçmişti. İkisi de 20 yıldan uzun zamandır ezoterik ve spiritüel konularla ilgilenip yoga, meditasyon ve nefes çalışması yapmakta.

Dilara 2014 senesinin başında "Inspirational Breathwork" ( "İlham Nefesi") ile tanışarak Nefes Koçluğu eğitimini tamamlarken, Sedef de 2015 yılında 200 saatlik Vinyasa Yoga eğitimini bitirdi. İkisi de 20 senelik kurumsal hayatlarından ayrıldılar ve yolları 2019 yılında Sangeeta Sahi’nin 150 saatlik Ayurveda eğitimde kesişti. Sedef Kinesyoloji, Şifalı Dokunuş ve Beden Terapisi, Ayurveda gibi çeşitli içeriklerle  300 saatlik RYT sertifikasyonunu , Pilates eğitmenliği sertifikasyonlarını, çocuk ve aile yogası eğitimlerini tamamladı.Dilara ise 2019 senesinde başladığı Kundalini Yoga ve Meditasyon eğitimini 2020’de tamamladı. 

Sedef Nisan 2020’de Yogaila ailesine pilates ve aile yogası dersleri vererek katıldı, Temmuz 2020 itibariyle ile de platformda eksikliğini hissettiği Kundalini Yoga dalı için Dilara ile Surya Wellness OMLine stüdyoyu kurdular.

Her ikisi de Githa Satya Yoga stüdyosunda hocalıklarına devam ederken,  tüm hocalarına, eğitmenlerine yol arkadaşlarına minnet duyuyor

- Devamını Göster -

Değerlendirmeler

5.0

7 Yorum
5
5 yıldız
7
4
4 yıldız
0
3
3 yıldız
0
2
2 yıldız
0
1
1 yıldız
0
 1. Esra T********** Esra T**********

  Tek kelimeyle harikaydı!

 2. Esra S********* Esra S*********

  Ders çok keyifliydi. Hocamız tek tek hepimizin hareketlerini inceliyor ve gerekli düzeltmeleri yapmamızı sağlıyor. İlgili, bilgili bir instructor olduğunu düşünüyorum.

  Ders bence ter atmak, kalori vermek için süper bir ders!

 3. Esra T********** Esra T**********

  ekran karşısında ter attıran harika bir ders!

 4. Esra T********** Esra T**********

  Oldukça temposu yüksek, harika bir tüm vücut çalışması!

 5. Banu O****** Banu O******

  Harikaydi! Yorulduk, terledik, tum kaslari hissettik, bir yandan da keyif aldik. Sedef hoca’ya cok tesekkurler :)

 6. Esra T********** Esra T**********

  Tüm vücut çalşbildiğimiz harika bir ders!