Nefes Akışı Meditasyonu

Ders Programı

Rezervasyon Yap

Nefes Akışı Meditasyonu

— Çiğdem Kelecioğlu

Bu 15dk.'lık meditasyon, sakin, huzurlu bir farkındalık haliyle anda kalarak kendi sessizliğimizi nefesimizle fark etmemize yardımcı olacaktır.

25.00 TL
Nefes Akışı Meditasyonu
Ders Açıklaması

Hayatın büyük bir kısmında kendimizi stresli hissederiz.Bunun nedenleri hepimiz için farklılık göstersede sonuçları açısından aşağı yukarı aynıdır. Bedende yarattığı gerginlik, zihinsel yorgunluklar ve çevremize olan etkileri...vb.

İşte bu meditasyon dersi ile bedeninizi rahatlatıp, akan nefesinizle zihninizi ve ruhunuzu da sakinleştire bilirsiniz. Bu 15dk.'lık meditasyon, sakin, huzurlu bir farkındalık haliyle an da kalarak kendi sessizliğimizi nefesimizle fark etmemize yardımcı olacaktır. 

Bu çalışma herkes için uygundur. Etkili bir çalışma için lütfen rahat bir oturum alanı ya da uzana bileceğiniz bir yer sağlayın kendinize. Kulaklık ile dinlemenizi de tavsiye ederim. Görüşmek üzere....

Eğitmen

Çiğdem Kelecioğlu

2013 yılında Etkin İnsan, Alper Bayraktar hocamın düzenlemiş olduğu 200 saatlik yoga eğitmenliği ile başladım çalışmalarıma. Ondan önce de kendi pratiğimde Hatha Yoga denemelerim vardı. Daha sonra Yogatime da Aero yoga, Yin yoga ve el kol duruşları üzerine çeşitli workshoplara katılarak kendi deneyimimi zenginleştirmeye çalıştım. Yeni öğretiler ve kendi pratiklerimle birleştirdiklerim sonucunda çeşitli spor salonlarında ve özel dersler vermeye başladım. Halen daha nefes koçluğu üzerine Kadirhas Üniversitesindeki eğitimim devam etmektedir. Bunların dışında da Felsefe öğretmeniyim ve Öğrenci & Eğitim koçluğu yapmaktayım.

- Devamını Göster -

Değerlendirmeler

4.6

7 Yorum
5
5 yıldız
5
4
4 yıldız
1
3
3 yıldız
1
2
2 yıldız
0
1
1 yıldız
0
 1. Birsel K**** Birsel K****

  Güzel bir nefes akışı meditasyon dersi daha yaşamanın rahatlatıcı duygusuyla teşekkür ederim Çiğdem hocam.

 2. Birsel K**** Birsel K****

  Nefes deriniği ve odaklanmayı yoğun yaşadığım bir dersti

 3. Melike B*** Melike B***

  Sakin ve keyifliydi benim için :) Teşekkürler :)

 4. Birsel K**** Birsel K****

  Etkili nefes çalışması ile güzel bir meditasyon deneyimi yaşadım teşekkür ederim Çiğdem hocam

 5. Rima F**** Rima F****

  Sevgili Çiğdem hocam çok iyi hissettiren bir meditasyon deneyimiydi. 15 dakika boyunca ‘anda’ kalabilmek tüm günümün yorgunluğunu ve stres yükünü üzerimden aldı. Sesini hep duymak ve yeni derslerde buluşmak üzere