Nez'le Pilates

Ders Programı

Bu dersin bu hafta programı bulunmuyor.

Nez'le Pilates

— Nez Alin Yağcı

Güçlü bir kas yapısına, düzgün bir postüre ve sağlıklı bir omurgaya sahip olmamız için düzenli egzersiz yapmamız şarttır. Dolayısıyla pilates bu konuda en büyük destekçimizdir.

30.00 TL
Nez'le Pilates
Ders Açıklaması

Pilates yapmak kaslarımızın uzamasında, güçlenmesinde ve kronikleşen ağrılarımızın ciddi anlamda azalmasında en büyük destekçimizdir. Pilates tüm kasları devreye sokup denge, mobilizasyon ve stabilizasyon çalışmalarıyla kısa sürede güçlü bir iskelet ve kas yapısına ulaşmamızda en etkili egzersizlerdendir.

Kendi vücut ağırlığımızla yaptığımız çalışmaların dışında yardımcı ekipmanlarla egzersiz dirençlerimizi arttırma ve kas gelişimimizi sürdürmemiz mümkündür. 

Unutmayın, sağlıklı bir omurga sağlıklı bir ömür demektir .

Eğitmen

Nez Alin Yağcı

Merhabalar ben Nez Alin Yağcı.

Sizlere çok kısa kendimden bilgi vermek istedim; uzun yıllardır eğitmenlik yapıyorum. Mat pilates, reformer (aletli pilates), hamile pilatesi ve fonksiyonel antrenman yoğunluklu olarak çalıştığım branşlar.

Genellikle kişiye özel belirlenen hedeflere yönelik çalışmalar yapmayı ve onları motive etmeyi çok seviyorum. Belirlenen hedefin boyutu neyse ulaşılacak sonucun süresi odur. Ben daha çok sürdürülebilir bir beslenme ve spor anlayışını destekliyorum. Bugün yaptığım antrenman sıklığını ve beslenme tarzını 3 ay, 3 yıl sonra da yapabilme taraftarıyım. Hayatı sağlıklı yaşa, sağlıkla yaşa :)

- Devamını Göster -

Değerlendirmeler

5.0

3 Yorum
5
5 yıldız
3
4
4 yıldız
0
3
3 yıldız
0
2
2 yıldız
0
1
1 yıldız
0
  1. Gamze Gamze

    Muhtesem bir dersti

  2. Dilara D**** Dilara D****

    Çok verimli, keyifli, etkili bir dersti. Güler yüzlü hocamız bize her şeyi uzaktan da olsa olabildiğince güzel anlattı ve her birimizle ayrı ayrı ilgilenerek yardımcı oldu. Çok keyif aldığım bir dersti :)

  3. Murat Y**** Murat Y****

    Dersin temposu, Nez hocanın ilgisi ve motivasyonu çok iyiydi.