Orta Seviye Ashtanga Yoga

Ders Programı

Rezervasyon Yap

Orta Seviye Ashtanga Yoga

— Gülnaz İşgören

Ashtanga Yoga'da ilerlemek için özel olarak hazırlanmış bu ders; orta seviyede yapılacak olup hareketlerde daha da derinleşerek odak noktaları, bedensel kilitler ve yeni nefes teknikleri ile tanışacaksınız.

40.00 TL
Orta Seviye Ashtanga Yoga
Ders Açıklaması

Ashtanga yoga güç, cardio ve esneklik alanlarının hepsini ve daha fazlasını kapsayan yoganın en eski sistemlerinden biri olan Hatha yoganın bir methodudur.

Ashtanga yoga belirli bir hareket sıralaması ve sayıyla uygulanmaktadır. Her poz ayrıca drishti (odak noktaları), bandha (bedensel kilitler) ve nefes ile senkronize edilerek beden, zihin ve ruhun arasındaki bağlantının kurularak bütünlüğün oluşturulmasını hedefler.

Derse katılırken yanınızda 2 tane blok ve 1 kemer bulundurmanızı tavsiye ederiz. 

Önemli Not: Herhangi bir omurga rahatsızlığınız varsa (bel fıtığı, boyun fıtığı, disk kayması vb), dizlerinizde herhangi bir sorun varsa, kalp rahatsızlığınız, yüksek tansiyonunuz, vertigonuz varsa ve ya hamileyseniz bu derse katılmamanızı tavsiye ederiz.

Eğitmen

Gülnaz İşgören

Üniversiteyi Sakarya Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Rekreasyon bölümünde okudu ve uzmanlığını 2. Kademe yüzme antrenörü olarak yaptı. 4 sene profesyonel hentbol ve 7 sene profesyonel atletizm sporcusudur. İstanbul Olimpik Kulübünde sırıkla atlama ve üç adım atlama branşlarında yarışmıştır.

Yoga yolculuğuna ve pratiğine 2015 yılında başladı.

Yoga üzerine aldığı eğitimler:

 • 2017'de Dilek Adaş Yoga, Türkiye ile 200 saatlik Yoga Alliance Onaylı Yoga Eğitmenlik Eğitimi
 • 2019'da Yoga Vidya Mandiram, Hindistan ile 300 saatlik Yoga Alliance Onaylı Yoga Eğitmenlik Eğitimi

Yogadan önce 2010 yılından beri Pilates, Fitness, Fonksiyonel Training alanlarında Personal Trainer olarak çalışmış olup halen Yoga ve P.ilates branşlarında özel ve grup dersleri vermeye devam etmektedir.

- Devamını Göster -

Değerlendirmeler

5.0

19 Yorum
5
5 yıldız
19
4
4 yıldız
0
3
3 yıldız
0
2
2 yıldız
0
1
1 yıldız
0
 1. Elif I******** Elif I********

  Gülnaz öğrencisini sürece proaktif dahil eden , eğlenceli olmayı başarabilen, vazgeçmeyen savaşçı bir hoca.

 2. Gonca Y****** Gonca Y******

  Hocam yine harikaydınız. Teşekkürler

 3. Gonca Y****** Gonca Y******

  Ağaç yaşken eğilir derler ancak hocam sayesinde kaslarımın esnekliği arttıkça ve her geçen gün daha iyi seviyeye gördükçe şaşırıyorum. Teşekkürler hocam

 4. Hatice Y***** Hatice Y*****

  Herzamnki gibi cok guzeldi..

 5. Deniz K****** Deniz K******

  Ashtanga yogaya Gülnaz hoca ile başladım ve o günden beri bayılıyorum bu yoga türüne. Derinleştiğimi hissediyorum. Bedeninin sınırlarını keşfetmek isteyenlere tavsiye ederim. Gerçekten çok hızlı bir şekilde ilerledim! Çok teşekkürler

 6. Deniz K****** Deniz K******

  Gerçekten çok güzel bir ders, Ashtanga yogaya Gülnaz Hoca ile başladım ve aşık oldum. Ashtanga'da derinleşmek ve vücudunun sınırlarını genişletmek isteyenler için birebir bir ders. Her ders sonrası kendimi biraz daha ilerlemiş hissediyorum.