Pijamalı Yoga

Ders Programı

Rezervasyon Yap

Pijamalı Yoga

— Esin Umaç

Her seviyeye uygun dersimizde, güne mis gibi başlamak için pijamalarımızla yogalanıyoruz. Vinyasa, yin yoga tadında bir ders seni bekliyor olacak.

20.00 TL
Pijamalı Yoga
Ders Açıklaması

Güne özellikle meditasyon ile başlamak, zihnin en planlar yapan, koşturma eğiliminde olan saatinde ruhumuza, içimize dönmeye yardım eder. Stres seviyemizin yüksek olduğu bu saatlerde, zihni yatıştırarak güne koşturma ile başlamak yerine meditasyon ve mini bir sekansla başlamak hem ruhu hem bedeni güne hazırlayacak, daha zinde bir zihin ve beden ile günün geri kalanında sana yardımcı olacaktır.

Yanına alman gerekenler sadece minder belki bir kalın kitap veya varsa blok. 

Hadi gel pijamalarımızla güne güzel bir başlangıç yapalım. Namaste. 

Eğitmen

Esin Umaç

Yogaya anda kalabilmeyi araştırmak ve kronik boyun ağrılarını rahatlatmak için 2010 yılında Bora Ercan’ın Hatha Yoga DVD’sini izleyerek ve uygulamaya çalışarak başladı. Okumak için gittiği Amerika’da yine evde Hatha Yoga pratiklerine devam etti. Kitaplardan da yogayı tanımaya, deneyimleme çalışan Esin, içe dönmenin, kendini bulmanın ve kendini olduğu gibi kabullenmenin insanı özgürleştirdiğini fark etti. İlk dersten itibaren kendini bu deneyimi paylaşmaya, öğrenmeye ve öğretmeye adadı.

Bu uzun yolculuğunun içerisine Mey Elbi’den Mindfullness & Vinyasa Temelli 200 Saatlik Yoga Uzmanlaşma Programını sığdırdı. Halen bir kurumsal firmada çalışan Esin, yorucu ve stresli yaşam düzeninde hemen her gün kendine dönmek amaçlı matın üzerine çıkıyor.

Hedefi, yoga felsefesini sadece beden pratiği olarak değil de yaşamın bir parçası olarak görmek ve herkesin bu öğretiyi öğrenmesini sağlamak. 

- Devamını Göster -

Değerlendirmeler

5.0

15 Yorum
5
5 yıldız
15
4
4 yıldız
0
3
3 yıldız
0
2
2 yıldız
0
1
1 yıldız
0
 1. İrem G**** İrem G****

  Uyanır uyanmaz yumusacık bır pratık yaptık. Gune guzel baslangıc ıcın hocama cok tesekkurler :)

 2. Ethem G** Ethem G**

  Sabahları güne sakin ve dinç bir zihinle başlamak için müthiş bir ders. Kesinlikle herkese öneririm. Esin hocaya ayrıca teşekkür ederim :)

 3. Selen Y**** Selen Y****

  Güne daha güzel başlanamazdııı

 4. Seda K***** Seda K*****

  Kim demiş bu saatte kalkılmaz diye... Bal gibi kalkılır, güne güzel başlanır.

 5. Arzu K******* Arzu K*******

  Esin Hocanın naifliği mi deseeem, pijamalarla vr uykulu gözlerle mata gelip, yumuşak bi akışla enerji dolmamız mı deseeem

 6. Seda M**** Seda M****

  Güne Esin'in ponçik enerjisiyle başladım harika geldi! Savasana'dan sonra yatağa dönerim diye gelmiştim pratiğe ama yaşam yine kendi doğalında aktı, baya iyi hissediyorum şu an kendimi. Hoşçakal uyku, merhaba yeni gün :)

 7. Selen Y**** Selen Y****

  Yataktan kalktigim gibi pijamalarimla mata kendimi birakip Esin’in yumusacik sesiyle yavas yavas bedenin ve zihnin acildigini deneyimlemek cook keyifliydi. Cook teşekkürler Esiiiin iyi ki varsin:)