Power Yoga

Ders Programı

Bu dersin bu hafta programı bulunmuyor.

Power Yoga

— Nigar Oya Demirsöz

Minimum 6 aydır yoga yapıyorsan pratiğini daha da güçlendirmek için tam yerindesin!

45.00 TL
Power Yoga
Ders Açıklaması

Minimum 6 aydır yoga yapıyorsan pratiğini daha da güçlendirmek için tam yerindesin! Bedenin güçlenmesini sağlamak ve beden-zihin ilişkisini daha derinden araştırmak için Power yoga derslerinde buluşalım. 

Eğitmen

Nigar Oya Demirsöz

İlk olarak 2004 yılında sınav stresini yenmek amaçlı tanıştım yoga ile... Uzun bir aradan sonra 2016 yılında Alper Bayraktar eşliğinde ilk RYS 200 yoga alliance egitmenlik sertifikasını alarak daldım bu maceranın içerisine. Dünyayı gezerek yaptığım işimden fırsat buldukça çeşitli workshoplar ve seminerlerle yeni ve farklı bilgiler edinmeye devam ettim. 2017 yılında 2-7 yaş çocuk yogası egitmenliğini yine Alper Bayraktar eşliğinde aldım. 2018 yılında Kino MacGregor un İstanbul’a gelmesi ile Ashtanga yogayı deneyimledim. Aynı yıl Bali’ye giderek Radiantly Alive yoga stüdyosunda farklı hocalar eşliğinde yoga yaptım. 2019 yılında Çetin Çetintaş ile Asanalarda çakraları yorumlama egitimine katılarak asanaları farklı açılardan yorumlama fırsatı yakaladım. 2020 yılında Ateş Bagdaş ve Sinem akat ile Budokon yoga 50 ttc yi aldım. Şu anda Zeynep Aksoy ile Mindfulness temelli 200 saatlik online eğitmenlik egitimine devam etmekteyim.

Yoganın kişinin kendini keşfetmesine, dönüştürmesi ve kabullenmesine olanak veren uçsuz bucaksız bir yol olduguna inanıyorum. Bu yolda beraber yürüme fırsatına sahip oldugum herkese teşekkür ederim.

- Devamını Göster -

Değerlendirmeler

5.0

8 Yorum
5
5 yıldız
8
4
4 yıldız
0
3
3 yıldız
0
2
2 yıldız
0
1
1 yıldız
0
 1. Gökçen İ*********** Gökçen İ***********

  Çok güzeldi. Hem güçlü bir pratik oldu hem de dersin sonunda tüy gibi hafifledik.

 2. Gökçen İ*********** Gökçen İ***********

  İnanılmaz güçlendirici bir ders oldu, harikaydı.

 3. Begaim E********* Begaim E*********

  Ders çok iyiydi, Oya hoca bütün pratik süresinde pozların ve haraketlerin doğru şekilleri anlatıyordu, ve çok etkileyici oldu, vucüttaki core kasları iyice çalıştırdı. Teşekkür ederim! Çok beğendim!

 4. Hülya A************ Hülya A************

  İlk defa power yoga yapmama rağmen benim için çok keyifli ve öğreticiydi.Oya hanımın grubun seviyesine uygun ders işlemesi ve pozitif enerjisi gerçekten beni oldukça motive ediyor.Bedenen be zihnen rahatladığım bir dera oldu.Çok teşekkürler

 5. Aslı L***** Aslı L*****

  Dylan Warner tarzında ders yapman şahaneydi

 6. Eda S**** Eda S****

  Bol ter damlacıklı ve çok keyifli bir dersti. Emeğinize sağlık. Devamı gelsin, teşekkürler:)

 7. Hatice Y***** Hatice Y*****

  Gunun yorgunlugunu unutup enerjiyle baslayan bir dersti....