Sayı Frekanslarına Giriş

Ders Programı

Bu dersin bu hafta programı bulunmuyor.

Sayı Frekanslarına Giriş

— Berna Baloğlu Cengiz

Sayı frekansları ile ilgili sizlerle paylaşacağım çalışmada sayı frekanslarının ne olduğu, nasıl kullanılabileceği hakkında giriş seviyesinde bilgiler paylaşıyorum.

Sayı Frekanslarına Giriş
Ders Açıklaması

Eskinin yeniye bağlandığı bir köprü üzerindeyken bu dönemde bize harika araçlar gönderiliyor. BİLGİ güçtür ve neyi neden nasıl kullanacağımızı bilmek daha iyi anlamamıza yardımcı olur.

Galileo'nun söylediği gibi: "Evren matematiksel anahtarla yazılmıştır" sözü şu anda fraktal bir gerçeklikte nasıl yaşadığımızı kanıtlıyor (Altın oran, Pi ve sayısal/geometrik ilişkiler). Sayılar, kelimeler, harfler ve semboller aynı şekilde enerji, titreşim ve denge içerir. Gezegensel yükseliş ve titreşimsel yükselme sürecindeyiz ve sayı frekansları bu süreci kolaylaştıran enerjilerdir. Onlar daha yüksek boyutların dilidir.

Rus matematikçi Grigori Grabovoi, doğru sayıları kullanarak hayatın her alanında dönüşüm yaşanabileceğini ve bedenin de şifalanabileceğini söylüyor.

Sayı frekansları ile ilgili sizlerle paylaşacağım çalışmada sayı frekanslarının ne olduğu, nasıl kullanılabileceği hakkında giriş seviyesinde bilgiler paylaşacak ve çalışmanın son 5 dakikasında sorularınızı cevaplayacağım.

Eğitmen

Berna Baloğlu Cengiz

Merhaba,

Farkındalık yolculuğum yaklaşık 15 yıl önce başladı ve yaşadığım her şeyin beni bu zamanlar için hazırladığını çok daha iyi anladım. Karşılaştığınız insanlardan, hayatınıza çıkan fırsatlar veya hayatınız da kaçırdığınızı sandığınız fırsatlar dahil hiçbirşey tesadüf değil.

Bir eğitimci olarak uzun yıllar özel şirketlerde çalıştım ve sonunda Yoga ve Nefes çalışmaları ile yeni yolculuğum başladı.  Her öğrendiğim bilgi ile bilincim bir üst frekansa geçtikçe, her bir şifa sisteminin bütüne hizmet ettiğini gördüm.

Öğrenmek merak ile başlar. Numeroloji ve Sayı frekansları ile tanışmam ve uzmanlaşmam da öğrenme merakım sayesindendir. Bilgilerle rezonansa girmek ve farkındalık kazanmak istiyorsanız size yardımcı olmak için ben buradayım.

- Devamını Göster -

Değerlendirmeler

4.7

25 Yorum
5
5 yıldız
19
4
4 yıldız
4
3
3 yıldız
2
2
2 yıldız
0
1
1 yıldız
0
 1. Buse C***** Buse C*****

  Berna Hanımın cok güzel bir enerjisi vardı. Çok teşekkürler

 2. Ceren c******* Ceren c*******

  Berna hocamla öğrenmek çok keyifli. Güzel enerjisiyle dersi tamamladık teşekkür ediyorum

 3. Seza K***** Seza K*****

  Teşekkür ederim güzel bir dersti

 4. Melis B***** Melis B*****

  Keyifli ve bilgilendirici bir başlangıç dersiydi, Berna Hanım'a teşekkür ederim

 5. Ece I** Ece I**

  Berna hocam ders için çok teşekkürler. Çok güzel bir giriş dersiydi.

 6. burcu t******* burcu t*******

  Berna Hanım'ın nazik ses tonu ,sayı frekansları hakkındaki bilgisi ve bilgiyi aktarım şekli gayet güzeldi .İlgisi ve paylaştığı değerli bilgiler için çok teşekkür ederim . Varlığınızdaki sevgi ışığı iyilikle daim olsun Berna Hanım sevgiler

 7. Sinem E*** Sinem E***

  Benim için enteresan bir deneyimdi. İlk kez deneyimledim. Teşekkürler.

 8. Hayriye I***** Hayriye I*****

  Berna Hanım a çok teşekkür ediyorum.Bir yeni bigi daha edindim.

 9. Bengü Y**** Bengü Y****

  Eğitmenlerimizin hepsi çok iyi. Böyle güzel bir hizmet için çok teşekkür ederiz.

 10. Hayriye I***** Hayriye I*****

  Berna Hanım a çok teşekkür ediyorum.Zevkli bir dersti.

 11. Elif I******** Elif I********

  Hocanin sürenin kisa olmasi etkisiyle cok hizli ve konunun ozune inemeden anlatmak durumunda kaldigini gozlemledim. Yine de emegine teşekkürler

 12. Beyhan Beyhan

  Çok teşekkür ederim ❤️

 13. Funda E****** Funda E******

  Cok guzel ve ogreticiydi. Cok keyif aldim❤️

 14. Sevcan Ö***** Sevcan Ö*****

  Konunun yelpazesi çok geniş,cee eee demek için bile süre çok azıcık:))
  Ama yinede Yogaila ailesi bu konuya yer verdiğiniz için teşekkür ederim.
  Berna Hanıma bize bu konuda alan oluşturduğu, hepimizin sorularını yanıtladığı için çok teşekkür ederim.

 15. Aslı B** Aslı B**

  20 dakika bu konuya giriş için çok yeterli bir süre değil, dersten onu anladım. Berna Hoca başlangıç için bizimle elindeki giriş notlarını paylaştı, bunun için çok teşekkür ediyorum. Dersin son 2 dakikasında Zoom'dan koptum.

 16. figen ç***** figen ç*****

  Katılım için tam saatinde bağlantıyı açmayı denesem de giriş yapabilmem bir 8-9 dakikamı aldı. Bu da başlangıcı kaçırmama sebep oldu. Eğitmenin çok değerli ve kıymetli olduğunu düşünüyorum ne var ki konu anlatımından önce sorulara öncelik vermesi konuya çok odaklanamamaya sebebiyet verdiğini düşünüyorum.