Vinyasa Flow

Ders Programı

Bu dersin bu hafta programı bulunmuyor.

Vinyasa Flow

— Sıla İpekçi

Başlangıç ve orta seviyeye uygun. Pratiğin başından sonuna dek asanaların, nizami nefes alış-verişleriyle senkronize şekilde takip edilerek vücudun devamlı hareketine dayalı bir akış pratiğidir.

45.00 TL
Vinyasa Flow
Ders Açıklaması

Eğitmen

Sıla İpekçi

Yoga ile 2010 yılında tanıştı ve yıllar içerisinde öğrenmeye devam ettikçe yoganın aslında kişisel bir dönüşüm olduğunu daha net fark eden Sıla, bunu daha iyi deneyimlemesi, hissetmesi ve yaşaması isteği ile 2019 yılının başında Mey Elbi ile Mindfulness Temelli Yoga Eğitmenliği programına başladı ve RYS 200 Yoga Alience sertifikasını aldı. Vinyasa ve mindfulness ustaları Mey Elbi; Rana Ortan ve David Cornwell ile çalıştı. Kısa zaman öncesine kadar Githasatya Yoga stüdyosunda stajyer dersleri vererek öğrenmeye ve hocalığına katkı yapmaya devam etti.

Görkem Dizdar ile Gelişimsel Kinesiyoloji modül çalışmasında hareketin nasıl oluştuğu, yoga pratiğinde tıkanılan noktalarda yaygın yanlışların ne olduğu ve ilerleme-sekans oluşturmada temel prensiplerin ne olması gerektiği gibi konularda bilgi edindi. Şuan çalıştığı kurumsal şirkette online yoga dersleri vermeye devam ediyor.

Fiziksel, duygusal ve zihinsel bedenini duymak, dinlemeyi öğrenebilmek ve kendi gerçekliğinin ihtiyaçlarına gerekli dikkat ve özeni gösterebilme niyetiyle yoluna devam ediyor.

- Devamını Göster -

Değerlendirmeler

5.0

5 Yorum
5
5 yıldız
5
4
4 yıldız
0
3
3 yıldız
0
2
2 yıldız
0
1
1 yıldız
0
 1. Hande Ö**** Hande Ö****

  Çok keyifli bir dersti, güne güzel başlamama ve her zaman kilitli sırt kaslarımı açmama yardımcı oldu. teşekkürler:)

 2. Gizem P***** Gizem P*****

  Sila, kisinin seviyesine göre hareketler veriyor. Ders süresince çok güzel yönlendiriyor. Tesekkür ederim

 3. Ayşe Pelin K******* Ayşe Pelin K*******

  Sıla hanım öğrencisini iyi takip eden ve sınırlarını geliştirmesine yardımcı olabilen bir eğitmen. İlk ders için çok verimli geçti teşekkürler.

 4. Gizem P***** Gizem P*****

  Sıla hareketleri çok güzel anlattı, enerjisi de çok güzel. Teşekkür ederim