Vinyasa Yoga

Ders Programı

Bu dersin bu hafta programı bulunmuyor.

Vinyasa Yoga

— Ceren Çetinbay

Pozların içindeki geçişlerle farkındalık kazanacağınız, her ders yapabildiklerinizin sınırsızlığnı keşfedeceğiniz Vinyasa Yoga dersinin sonunda hem güçlü hem de rahatlamış hissedersiniz.

40.00 TL
Vinyasa Yoga
Ders Açıklaması

Pozların içindeki geçişlerle farkındalık kazanacağınız, her ders yapabildiklerinizin sınırsızlığnı keşfedeceğiniz Vinyasa Yoga dersinin sonunda hem güçlü hem de rahatlamış hissedersiniz. Akış sırasında nefes beden zihin birliğini deneyimlemekten ve mükemmelliği aramadan var olanla matın üzerinde vakit geçirmekten keyif alacaksınız. Her seviyeye uygundur.

Eğitmen

Ceren Çetinbay

Yoga, Ceren'in hatayına güzel süprizler olduğunu hep hatırlatacak bir şekilde girdi. Bir sakatlanmadan sonra iyileşme sürecinde kendisine ne iyi gelir diye düşünürken, önünde yeni bir kapı açıldı. Deneyimlediği pratikleri derinleştirmek, anatomi bilgisini ilerletmek ve öğrendigi her şeyi paylaşmak isteğiyle 200 saatlik Temel Yoga Uzmanlık eğitimini almaya karar verdi. Bu süreçte Advayta Bomonti'de Zeynep AKSOY ve Yeliz ALTINIŞIK'la eğitimini tamamladı.

Ceren'in Yogaila.com üyelerine bir mesajı var:

Matın üzerine her gelişimde kendimi keşfetmek için yola çıktığımı fark ettim. Nefes aldıkça, içinde yaşadığım bedeni dinleyebilmeyi ve bir bütün olmayi deneyimlemeye başladım. Meditasyon ve yoga pratiklerimin en güzel hediyesi; mesleğimde, arkadaşlık ilişkilerimde ve kendimle olan ilişkimde bakış açımı değiştirebilmem ve sadeliği yakalamam oldu. Hissettiğim hafiflikle bu heyecanı paylaşmak ve paylaştıkça çoğalması için gelin matın üzerinde buluşalım!

- Devamını Göster -

Değerlendirmeler

5.0

7 Yorum
5
5 yıldız
7
4
4 yıldız
0
3
3 yıldız
0
2
2 yıldız
0
1
1 yıldız
0
  1. Ayşe Ç********* Ayşe Ç*********

    Ceren Hocamın, enerjisi ve her anlamda kendime değer kattığıma inandığım dersi için teşekkürler.

  2. Melis B***** Melis B*****

    Ceren Hoca harika, ders bittiğinde zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Sizi yönlendirerek hareketleri doğru yapmanızı sağlıyor. Yoğun ve oldukça keyifli bir akış

  3. Zeynep A******* Zeynep A*******

    Inanilmaz ruhumun dinlendiği ve aynı zamanda güçlendigi bir tecrübe yaşadık çok ama çok teşekkür ederiz