Yogaya Başlangıç

Ders Programı

Rezervasyon Yap

Yogaya Başlangıç

— Nigar Oya Demirsöz

'Esnek değilim, yoga yapamam!' gibi bahanelere gerek kalmadı.

Yogaya Başlangıç
Ders Açıklaması

'Esnek değilim, yoga yapamam!' gibi bahanelere gerek kalmadı. Beraber hem esneyeceğimiz, hem de güçleneceğimiz başlangıç pratikleriyle tüm bahaneleri ve korkuları geride bırakmak istiyorum. Bana eşlik etmen yeterli.

Eğitmen

Nigar Oya Demirsöz

İlk olarak 2004 yılında sınav stresini yenmek amaçlı tanıştım yoga ile... Uzun bir aradan sonra 2016 yılında Alper Bayraktar eşliğinde ilk RYS 200 yoga alliance egitmenlik sertifikasını alarak daldım bu maceranın içerisine. Dünyayı gezerek yaptığım işimden fırsat buldukça çeşitli workshoplar ve seminerlerle yeni ve farklı bilgiler edinmeye devam ettim. 2017 yılında 2-7 yaş çocuk yogası egitmenliğini yine Alper Bayraktar eşliğinde aldım. 2018 yılında Kino MacGregor un İstanbul’a gelmesi ile Ashtanga yogayı deneyimledim. Aynı yıl Bali’ye giderek Radiantly Alive yoga stüdyosunda farklı hocalar eşliğinde yoga yaptım. 2019 yılında Çetin Çetintaş ile Asanalarda çakraları yorumlama egitimine katılarak asanaları farklı açılardan yorumlama fırsatı yakaladım. 2020 yılında Ateş Bagdaş ve Sinem akat ile Budokon yoga 50 ttc yi aldım. Şu anda Zeynep Aksoy ile Mindfulness temelli 200 saatlik online eğitmenlik egitimine devam etmekteyim.

Yoganın kişinin kendini keşfetmesine, dönüştürmesi ve kabullenmesine olanak veren uçsuz bucaksız bir yol olduguna inanıyorum. Bu yolda beraber yürüme fırsatına sahip oldugum herkese teşekkür ederim.

- Devamını Göster -

Değerlendirmeler

5.0

7 Yorum
5
5 yıldız
7
4
4 yıldız
0
3
3 yıldız
0
2
2 yıldız
0
1
1 yıldız
0
 1. Aras K******* Aras K*******

  Ders verimli ve dolu dolu geçti. Teşekkürler.

 2. Arzu B**** Arzu B****

  Kendine güzel kelimeler söyle bedenin buna ihtiyacı var... Harika Bi cümleydi... Teşekkürler kocaman sarılıyorum.. Tatlı tatlı terlettin.. Güzel bir deneyimdi...

 3. Eda S**** Eda S****

  Çok keyifliydi

 4. Emel Emel

  Güzel bir dersti. Ders sonrası kendimi daha canlı hissettim. Teşekkür ederim.

 5. Büşra B** Büşra B**

  Ilk kez yoga yaptim ve cok iyiydi. Tane tane anlatarak sizi yonlendiriyor. Sakin ve guzel bir dersti :)

 6. Hülya A************ Hülya A************

  Başlangıç seviyesinde zorlanmadan severek katıldığım bir ders oldu. Yumuşak ve etkili akışlardı. Sevgili Oya hocamın derslerinin devamını bekliyor olacağım.Kendisi ile tanışma fırsatı verdiği için Yogaıla'ya teşekkürler.