Yüz Yogası

Ders Programı

Rezervasyon Yap

Yüz Yogası

— Çiğdem Kelecioğlu

Yüz yogası, yoganın vücut için etkilerini yüz için uygulanabilir kılan egzersizler bütünüdür. Canlılığını kaybeden kasları toparlayan ve ince kırışıklıkların azalmasını sağlayan yüz yogası, sağlıklı bir şekilde yaş almanın da formülünü vermektedir.

35.00 TL
Yüz Yogası
Ders Açıklaması

Yüz yogası, yoganın vücut için etkilerini yüz için uygulanabilir kılan egzersizler bütünüdür. Canlılığını kaybeden kasları toparlayan ve ince kırışıklıkların azalmasını sağlayan yüz yogası, sağlıklı bir şekilde yaş almanın da formülünü vermektedir. Uzmanlara göre 28 gün içinde deri kendini yeniler. O nedenle devamlılığı olan derslerin gözle görülen etkileride olacaktır şüphesiz. Haydi cildini hazırla ve dersimize katıl. 

Önemli not; Ders öncesi temiz ve nemlendirilmiş bir cilt ile dersimizi bekleyelim. 

Eğitmen

Çiğdem Kelecioğlu

2013 yılında Etkin İnsan, Alper Bayraktar hocamın düzenlemiş olduğu 200 saatlik yoga eğitmenliği ile başladım çalışmalarıma. Ondan önce de kendi pratiğimde Hatha Yoga denemelerim vardı. Daha sonra Yogatime da Aero yoga, Yin yoga ve el kol duruşları üzerine çeşitli workshoplara katılarak kendi deneyimimi zenginleştirmeye çalıştım. Yeni öğretiler ve kendi pratiklerimle birleştirdiklerim sonucunda çeşitli spor salonlarında ve özel dersler vermeye başladım. Halen daha nefes koçluğu üzerine Kadirhas Üniversitesindeki eğitimim devam etmektedir. Bunların dışında da Felsefe öğretmeniyim ve Öğrenci & Eğitim koçluğu yapmaktayım.

- Devamını Göster -

Değerlendirmeler

5.0

4 Yorum
5
5 yıldız
4
4
4 yıldız
0
3
3 yıldız
0
2
2 yıldız
0
1
1 yıldız
0
  1. CANSU Ö**** CANSU Ö****

    Cok keyifli ve ogretici bir dersti cok tesekkurler

  2. İpek sıdıka K*** İpek sıdıka K***

    İlk kez katıldım çok keyifliydi ...