Zıplamadan Yağ Yakımı

Ders Programı

Rezervasyon Yap

Zıplamadan Yağ Yakımı

— Merve Zanagar

Bu dersteki amacımız zıplamalar olmadan nabzı kontrollü yükselterek en kısa sürede en çok yağ yakımını ve kuvvet arttırımını sağlamaktır.

45.00 TL
Zıplamadan Yağ Yakımı
Ders Açıklaması

Dersler her seviyeye uygundur. Başlangıç (yeni başlayan) , Orta (6-7 derstir devam eden) ve İleri seviye (düzenli egzersiz progamı uygulayan) olarak hareketler tarif edilir.  Tek ihtiyacınız olan dumbell ya da küçük su şişeleri! Haydi başlayalım!

Dersler 3 aşamadan oluşur.

 • Isınma
 • Kuvvet Antrenmanı
 • Soğuma

Not: Derslerden maksimum verimi almak ve etkisini görmek için düzenli katılım öneriyorum!

Eğitmen

Merve Zanagar

1985 yılında İstanbul’da doğdum. Sporla ilk defa 5 yaşında başladığım yüzme kursuyla tanışıp, 15 yaşına kadar yüzmenin yanında tenis ve voleybol gibi spor dallarıyla da ilgilendim. İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nden mezun olduktan sonra eğitimime Yıldız Teknik Üniversitesi’nde MBA yüksek lisansıyla devam edip, kurumsal hayatta kendime bir yer edindim. Yaşamım boyunca benimle olan spor aşkı 2007 yılında pilates ve crossfit ile tanışmamla hayatımda olmaya devam etti. 2017 yılında ise sporla ilişkimi, artık uzmanlaştığım bu alan üzerinde daha temel ve detaylı bilgileri elde etmek amacıyla ileri düzey pilates eğitimini tamamlayarak ilerlettim. Hayatımın bir köşesinde her zaman olan yoga ise  benim için 2016 yılından itibaren daha aktif bir rol oynamaya başladı. 

Yogaya karşı içimde oluşan karşı konulamaz aşkı her geçen gün besleyip, 2019 yılında Advayta Yoga’da Zeynep Aksoy ile Temel Yoga Eğitmenlik eğitimimi tamamladım. Bunun yanı sıra anatomi, yoga, nefes, meditasyon, egzersiz, pilates ile ilgili bir çok eğitim ve workshoplarda bulundum. Kendi deneyimlerinden yola çıkarak, beni bu denli mutlu eden ve düşüncelerimi derinden değiştiren, dönüştüren yoga asana pratiğini ve yoga felsefesini, vermiş olduğum derslerde öğrencilerimle paylaşabilmek ve onlardaki faydasını görebilmek, yoganının bana kazandırdığı en büyük mutluluklardan biri! Bu nedenle öğrencilerime yoga pratiklerinde ve egzersizlerinde mindfullness temelli bedensel farkındalıklarını artırmalarına yönelik çalışmalar yaparken, bu farkındalıklarını kendi günlük yaşamlarında da kullanabilmelerini sağlayacak dersler düzenlemekteyim. 

Eğitimler:

 • 2016 - 21 Way Pilates Akademi  Kapsamlı Eğitmenlik Programı
 • 2018 -  Sian Marshall ile Hareket Alanını Genişletmede Pelvik Tabanın Gücü
 • 2018 -  Dr. Jacob Harden ile Ağrıyla Çalışmak ve Sakatlanmaları Önleyici Egzersizler
 • 2019 – Advayta Yoga, Zeynep Aksoy ile 200 saatlik Yoga Alliance onaylı Temel Yoga Uzmanlık Programı
 • 2019 – Fırat Tosun ile 30 saatlik Sekans Hazırlama ve Dilde Sadelik (YACEP)
 • 2019 – Derya Çakmak ile 30 Saatlik Sekans Hazırlama ve Ders Verme Becerilerini Geliştirme (YACEP)

Bunların dışında Onur Aksoy Kol Dengeleri atölyeleri, Fırat Tosun Ters Duruşlar atölyeleri gibi sayısız workshopa katıldım.

 

- Devamını Göster -

Değerlendirmeler

5.0

13 Yorum
5
5 yıldız
13
4
4 yıldız
0
3
3 yıldız
0
2
2 yıldız
0
1
1 yıldız
0
 1. aydan a******** aydan a********

  Ders çok keyifli ve akıcıydı. Merve Hoca hem çok yönlendirici hem de motive ediyor konuşmalarıyla. Herkesle tek tek ilgilenip yönlendiriyor. Dersin etkisini bacaklarımda hala hissediyorum:) Çok teşekkürler bu keyifli ders için.

 2. HANDE O*** HANDE O***

  Müthiş bir dersti, hocamıza teşekkür ederim

 3. Duygu B******* Duygu B*******

  Tek kelimeyle muhteşemdi! Tam tamına 350 kalori yakmışız! Geçen haftaki dersten sonra bu hafta hareketleri yaparken bedenimin disipline olduğunu farkettim ve tatlı bir mutluluk yaşadım (: Herkese tavsiye ederim!

 4. Zeliha I***** Zeliha I*****

  Teşekkürler

 5. Berke S**** Berke S****

  İnanılmaz motive edici ve verimli bir dersti. Merve Hanım’a çok teşekkür ederim. Bundan sonraki derslere de mutlaka katılacağız.

 6. Duygu B******* Duygu B*******

  O kadar güzel bir dersti ki! Hoca herkesle teker teker ilgilendi. Dersin hocası kendinden gayet emin, samimi aynı zamanda çok profesyoneldi. Uzun zamandır bu kadar iyi çalışmamıştım. Herkese tavsiye ederim :) Zıplamadan da yağları yakabiliyoruz :))

 7. Emine A******* Emine A*******

  Çok teşekkür ederim harika bir dersti. Yorulduk ama değer...

 8. Melis B***** Melis B*****

  Harika bir ders! Dersin sonunda kaslarınızın titrediğini
  vücudunuzun gerçekten çalışmış olduğunu hissediyorsunuz.

 9. Şerife K****** Şerife K******

  Çok keyifli bir ders oldu. Çok teşekkürler

 10. Melike Ü*** Melike Ü***

  Süper bir dersti hem eğitici hem de bol hareketliydi. Hocamız çok güzel anlattı hareketleri gösterdi. Herkesi tek tek inceledi. Yine katılacağıma eminim.

 11. Nisanur A**** Nisanur A****

  Her seviyeden insan için uygun egzersiz varyasyonlarıyla gerçekten çok faydalıydı

 12. Ezgi G**** Ezgi G****

  Cok güzel bir dersti egitmenimiz butun katilanlarla cok ilgiliydi cok memnun kaldim tesekkur ediyorum:)