Zıplamadan Yağ Yakımı

Ders Programı

Rezervasyon Yap

Zıplamadan Yağ Yakımı

— Merve Zanagar

Bu dersteki amacımız zıplamalar olmadan nabzı kontrollü yükselterek en kısa sürede en çok yağ yakımını ve kuvvet arttırımını sağlamaktır.

45.00 TL
Zıplamadan Yağ Yakımı
Ders Açıklaması

Dersler her seviyeye uygundur. Başlangıç (yeni başlayan) , Orta (6-7 derstir devam eden) ve İleri seviye (düzenli egzersiz progamı uygulayan) olarak hareketler tarif edilir.  Tek ihtiyacınız olan dumbell ya da küçük su şişeleri! Haydi başlayalım!

Dersler 3 aşamadan oluşur.

 • Isınma
 • Kuvvet Antrenmanı
 • Soğuma

Not: Derslerden maksimum verimi almak ve etkisini görmek için düzenli katılım öneriyorum!

Eğitmen

Merve Zanagar

1985 yılında İstanbul’da doğdum. Sporla ilk defa 5 yaşında başladığım yüzme kursuyla tanışıp, 15 yaşına kadar yüzmenin yanında tenis ve voleybol gibi spor dallarıyla da ilgilendim. İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nden mezun olduktan sonra eğitimime Yıldız Teknik Üniversitesi’nde MBA yüksek lisansıyla devam edip, kurumsal hayatta kendime bir yer edindim. Yaşamım boyunca benimle olan spor aşkı 2007 yılında pilates ve crossfit ile tanışmamla hayatımda olmaya devam etti. 2017 yılında ise sporla ilişkimi, artık uzmanlaştığım bu alan üzerinde daha temel ve detaylı bilgileri elde etmek amacıyla ileri düzey pilates eğitimini tamamlayarak ilerlettim. Hayatımın bir köşesinde her zaman olan yoga ise  benim için 2016 yılından itibaren daha aktif bir rol oynamaya başladı. 

Yogaya karşı içimde oluşan karşı konulamaz aşkı her geçen gün besleyip, 2019 yılında Advayta Yoga’da Zeynep Aksoy ile Temel Yoga Eğitmenlik eğitimimi tamamladım. Bunun yanı sıra anatomi, yoga, nefes, meditasyon, egzersiz, pilates ile ilgili bir çok eğitim ve workshoplarda bulundum. Kendi deneyimlerinden yola çıkarak, beni bu denli mutlu eden ve düşüncelerimi derinden değiştiren, dönüştüren yoga asana pratiğini ve yoga felsefesini, vermiş olduğum derslerde öğrencilerimle paylaşabilmek ve onlardaki faydasını görebilmek, yoganının bana kazandırdığı en büyük mutluluklardan biri! Bu nedenle öğrencilerime yoga pratiklerinde ve egzersizlerinde mindfullness temelli bedensel farkındalıklarını artırmalarına yönelik çalışmalar yaparken, bu farkındalıklarını kendi günlük yaşamlarında da kullanabilmelerini sağlayacak dersler düzenlemekteyim. 

Eğitimler:

 • 2016 - 21 Way Pilates Akademi  Kapsamlı Eğitmenlik Programı
 • 2018 -  Sian Marshall ile Hareket Alanını Genişletmede Pelvik Tabanın Gücü
 • 2018 -  Dr. Jacob Harden ile Ağrıyla Çalışmak ve Sakatlanmaları Önleyici Egzersizler
 • 2019 – Advayta Yoga, Zeynep Aksoy ile 200 saatlik Yoga Alliance onaylı Temel Yoga Uzmanlık Programı
 • 2019 – Fırat Tosun ile 30 saatlik Sekans Hazırlama ve Dilde Sadelik (YACEP)
 • 2019 – Derya Çakmak ile 30 Saatlik Sekans Hazırlama ve Ders Verme Becerilerini Geliştirme (YACEP)

Bunların dışında Onur Aksoy Kol Dengeleri atölyeleri, Fırat Tosun Ters Duruşlar atölyeleri gibi sayısız workshopa katıldım.

 

- Devamını Göster -

Değerlendirmeler

5.0

30 Yorum
5
5 yıldız
30
4
4 yıldız
0
3
3 yıldız
0
2
2 yıldız
0
1
1 yıldız
0
 1. ÖZLEM B****** ÖZLEM B******

  İlk katılımımdı, çok keyif aldım.. Teşekkürler Merve Hocam:)

 2. Duygu B******* Duygu B*******

  Dikkatimi çekti, tek bir derste herkesin seviyesine göre ders işleyip, kondisyonu az olanı fazla fazla zorlamayan, kondisyonu da yerinde olana da az gelmeyen güçlü dersler işliyor Merve Hoca. Muazzam! Başarılarının devamını dilerim

 3. Duygu B******* Duygu B*******

  Ders bir çırpıda bitti gibi! Yaklaşık 20 derstir Merve Hocamla beraber spor yapıyoruz. Sayesinde bütün beden kaslarım oluşmaya başladı. Herkesle teker teker ilgilenip hareketi en doğru bir şekilde yapmamızı sağlıyor. Kendisine teşekkürlerimi iletir, herkes tavsiye ederim <3

 4. Duygu B******* Duygu B*******

  Gelişimi gördükçe çok mutlu oluyor insan:) Merve Hocam hep formunda, hep seviyemize göre yeni hareketlerle geliyor, hem ders sıkıcı olmuyor hem de kaslar gelişiyor! Ekibinize kattığınızdan ötürü yogaila ailesine binlerce teşekkür :)

 5. Melike Ü*** Melike Ü***

  Zıplamadan yüksek kalori harcayacağımız aktif, eğlenceli ve mükemmel bir ders oldu. Hocamız hepimizle tek tek ilgilendi. Müptelası olduk bu dersin herkese tavsiye ederim :)

 6. Billur K*** Billur K***

  Tek kelimeyle cok guzeldi. Hem kaslarim calisti hem de kardiyo yapmis kadar terledim. Ayrica terapi gibi ses tonuyla son andaki esneme cok rahatlatti.bu yuzden Merve hocanin yoga dersine de kesinlikle katilacagim:)

 7. aydan a******** aydan a********

  Hocamız çok ilgili ve çok güzel yönlendiriyor. Harika bir dersti; zamanın nasıl geçtiğini anlamadım.

 8. Duygu B******* Duygu B*******

  Yine yeniden çok iyi bir dersti!

 9. Duygu B******* Duygu B*******

  Bütün vücudumu çalıştırdığım bir ders oldu! Hoca da çok iyi, herkese gözüm kapalı tavsiye ederim (:

 10. aydan a******** aydan a********

  Ders çok keyifli ve akıcıydı. Merve Hoca hem çok yönlendirici hem de motive ediyor konuşmalarıyla. Herkesle tek tek ilgilenip yönlendiriyor. Dersin etkisini bacaklarımda hala hissediyorum:) Çok teşekkürler bu keyifli ders için.

 11. HANDE O*** HANDE O***

  Müthiş bir dersti, hocamıza teşekkür ederim

 12. Duygu B******* Duygu B*******

  Tek kelimeyle muhteşemdi! Tam tamına 350 kalori yakmışız! Geçen haftaki dersten sonra bu hafta hareketleri yaparken bedenimin disipline olduğunu farkettim ve tatlı bir mutluluk yaşadım (: Herkese tavsiye ederim!

 13. Zeliha I***** Zeliha I*****

  Teşekkürler

 14. Berke S**** Berke S****

  İnanılmaz motive edici ve verimli bir dersti. Merve Hanım’a çok teşekkür ederim. Bundan sonraki derslere de mutlaka katılacağız.

 15. Duygu B******* Duygu B*******

  O kadar güzel bir dersti ki! Hoca herkesle teker teker ilgilendi. Dersin hocası kendinden gayet emin, samimi aynı zamanda çok profesyoneldi. Uzun zamandır bu kadar iyi çalışmamıştım. Herkese tavsiye ederim :) Zıplamadan da yağları yakabiliyoruz :))

 16. Emine A******* Emine A*******

  Çok teşekkür ederim harika bir dersti. Yorulduk ama değer...

 17. Melis B***** Melis B*****

  Harika bir ders! Dersin sonunda kaslarınızın titrediğini
  vücudunuzun gerçekten çalışmış olduğunu hissediyorsunuz.

 18. Şerife K****** Şerife K******

  Çok keyifli bir ders oldu. Çok teşekkürler

 19. Melike Ü*** Melike Ü***

  Süper bir dersti hem eğitici hem de bol hareketliydi. Hocamız çok güzel anlattı hareketleri gösterdi. Herkesi tek tek inceledi. Yine katılacağıma eminim.

 20. Nisanur A**** Nisanur A****

  Her seviyeden insan için uygun egzersiz varyasyonlarıyla gerçekten çok faydalıydı

 21. Ezgi G**** Ezgi G****

  Cok güzel bir dersti egitmenimiz butun katilanlarla cok ilgiliydi cok memnun kaldim tesekkur ediyorum:)