Aslı Başar

Aslı Başar

70.00 TL / Hafta

Eğitmen Paketi

Haftalık 70.00 TL karşılığında Aslı Başar Eğitmen Paketi ile bu eğitmenin aşağıda yer alan derslerinin tamamına katılabilirsiniz.

Bilgi Al

Ders Programı

Hakkında

Yoga Alliance - RYT 500 Yoga Eğitmeni

Yoga Terapi Uzmanı

Uzun yıllar içinde bulunduğum stresli iş yaşamı sonrasında  ruhsal dengemi yakalamak için yogaya başladım ve aynı gün bunu tüm hayatım yapmaya karar verdim.

Yogayı yaşamıma katmamla birlikte, bu yolculukta beni destekleyen ve bilgilerini esirgemeyen çok değerli hocalardan eğitimler aldım. Zamanla kendimi daha yakından tanımak için tüm yoga türlerini denedim. Farklı ekollerde eğitimler ve workshoplara katıldım.

Temel ve ileri seviye eğitimlerimi tamamladıktan sonra, kendi ailemde ve bir çok yakınımda var olan bel fıtığı, boyun fıtığı gibi omurga problemleri; yolculuğumda ne yöne doğru gitmem konusunda bana ışık tuttu ve yoganın bedensel rahatsızlıklara yönelik tedaviyi destekleyici özelliğinden faydalanmak istediğime karar verdim. Böylelikle Yoga Terapi alanında uzmanlaşma yoluna gittim. 

Şu anda Yoga Terapi, Hatha Yoga, Ashtanga Yoga, Yin Yoga, Restoratif Yoga ve Hamak Yogası grup ve özel dersleri veriyorum..

Stüdyo derslerim ve özel derslerime devam ederken; yolculuğum boyunca kendimi ve pratiklerime katılan herkesi geliştirici eğitimler almaya, workshoplara katılmaya ve araştırmaya devam ediyorum.

Benimle birlikte yola çıkan insanlarla birikimlerimi paylaşmak, birlikte araştırmak, derinleşmek ve zaten güzel olanı daha da güzelleştirmek mutluluk verici bir deneyim...

Yazılar

Bu eğitmenin henüz yazısı bulunmuyor.