Çiçek Kulak

Çiçek Kulak

Eğitmenin Dersleri

Eğitmenin şuanda aktif dersi bulunmuyor.

Ders Programı

Hakkında

Merhaba

Ben 1976'da varoldum. Spiritüel konularla ilgilenmeye başlamam 2004  yılının başıydı. Hayattan gitmek istediğim bir noktada Dünyanın sistemi ile ilgili ve kendi hayatımla ilgili çok şeyi sorgulamaya başladım. "Neden buradayım? Neden bunları sürekli yaşıyorum?" derken Reikiyle tanıştım. Reiki dersi aldım ve enerjiyi tanıdım.İki çok değerli öğretmenim var. Onlardan çok şey öğrendim. Benim hayata bakışımı değiştirmemi ve kendimi farketmemi sağladılar. Teşekkür ediyorum!

Aldığım yoğun enerjilerle rüya kanalıyla ve içsel seslerle hayatımda olacak durumlarla ilgili bilgiler almaya başladım. Hep sorgulama içindeydim. İçsel seslerimle aşama aşama ilerledim. Yoga ve meditasyonla ilgili çalışmalar yaptım. Kendimi keşfetmeye ve kendimi sevmeye başladım. Daha yolun çok başındayım ve bu süre zarfında edindiğim tüm bilgi ve tecrübeleri aktarıyorum. 

Şu anda bulunduğum noktada dileğim herkesin benim hissettiğim, yaşadığım güzel şifa enerjilerini, kalbi veruhu güzel tüm insanların kullanarak hayatlarını değiştirmelerini sağlamaktır. Kısaca sizlerin ruhlarına küçük dokunuşlar yaparak zaten ruhunuzun bildiği konuları sizlere hatırlatmak istiyorum. Ben size çalışmalarımda bu yolu gösteriyorum, gücünüzün farkına varmanız için yardımcı oluyorum. 

Yazılar

Bu eğitmenin henüz yazısı bulunmuyor.