Dilara Erdem

Dilara Erdem

85.00 TL / Hafta

Eğitmen Paketi

Haftalık 85.00 TL karşılığında Dilara Erdem Eğitmen Paketi ile bu eğitmenin aşağıda yer alan derslerinin tamamına katılabilirsiniz.

Bilgi Al

Eğitmenin Dersleri

Eğitmenin şuanda aktif dersi bulunmuyor.

Ders Programı

Hakkında

Uzun yıllar boyunca hemen hemen yapmadığı spor kalmayan Dilara, 40 yaşından sonra yoga ile tanıştı ve yoga pratikleri yaşamında dönüştürücü bir etki yaratmaya başladığında da Zeynep Aksoy, David Cornwell ve Yeliz Altınışık birlikteliği ile hayata geçen ADVAYTA Temel Yoga Uzmanlık Programını tamamladı.

Yoganın sadece dışarıdan görünen, fiziksel/bedensel şekilleriyle değil; bireye sunduğu o muazzam içe dönüş, içsel ve zihinsel dönüşüm ile ilgilenmeye başladıkça daha da çok bağlandı. Mindful yoga, nefes ve meditasyon pratikleri ile yaşamda anın tadını çıkarabilmeyi, olanla kalabilip, olana kabul geliştirebilmeyi öğrenen Dilara bu deneyimini aktarabileceği her türlü platformda öğrendiklerini paylaşmak ve ilham olmak için can atıyor.

Bedensel, zihinsel ve ruhsal olarak sağlıklı ve dengede kalabilmenin bütünsel bir yaklaşım gerektirdiğini tecrübe etmeye başladığı andan itibaren de spor ve sağlıklı yaşama merakına eklediği temiz beslenme alışkanlıkları ile yaşamına devam eden Dilara’yı daha yakından takip etmek isterseniz OneLifeBFit Instagram hesabını izlemeye alabilirsiniz.

Yazılar

Benim Yogam: Mindfulness Yoga
Yin Yoga Nedir? Neden Yapmalıyız?