Dilem Kasapoğluları

Dilem Kasapoğluları

45.00 TL / Hafta

Eğitmen Paketi

Haftalık 45.00 TL karşılığında Dilem Kasapoğluları Eğitmen Paketi ile bu eğitmenin aşağıda yer alan derslerinin tamamına katılabilirsiniz.

Bilgi Al

Ders Programı

Hakkında

Merhaba, Ben Dilem Kasapoğluları. 1991 doğumluyum ve KKTC’de yaşıyorum.  University of Southampton, Muhasebe&Finans bölümü 2013 yılı mezunuyum. 6 yıl boyunca Bankacılık kariyerim oldu. Hızla akan hayat ve ulaşmam gereken hedefler için koşuştururken içinde yaşadığım bedeni unutuyor ve ihtiyaçlarını dinlemiyordum. Yoga, hiç beklemediğim bir anda, Bankacılık ve Finans okyanusunda kaybolduğum bir dönemde hayatıma girdi. Yoga ile zihinsel, fiziksel ve ruhsal birlikteliğimi sağlayarak kendime olan bu inanılmaz yolculuğumu keşfettim. 2019 Nisan ayında yoga eğitmenlik eğitimlerine başladım ve Haziran ayında içimde, yoga ile hayatıma devam edeceğime dair bir inanç oluştu ve 6 yıllık kurumsal hayatımı bırakarak,  kendi minik yoga studyomu kurdum.

Yoga sayesinde yaşadığım bu inanılmaz güzel iç deneyimi herkesin yaşamasını istiyorum. Tüm seviyeler, tüm bedenler, cinsiyetler ve ruhlar memnuniyetle bana katılabilir. Ruh halinize uygun bir akış bulmak ve iyileşmeye doğru bir yolculuğa başlamak için sizde benimle birlikte pratik yapın. Yorgun bir zihin ve bedeni sakinleştirin ve rahatlatın. Kendinize özel bir alan yaratın. Öz sevgiyi geliştirin. Kendinize zaman ayırın. Daha derine inin ve bunu yaparken eğlenin. Hayata bağlanın. Elinizden gelenin en iyisini yapın ve her zaman iyi hissedin.

Sevgi ve ışıkla,

Dilem

Eğitimler:

  • 2019 Haziran 200 saatlik Yoga Eğitmenlik Eğitimi – World Yoga Alliance
  • 2019 Temmuz 95 saatlik Çocuk Yogası Eğitmenlik eğitimi- World Yoga Alliance
  • 2019 Kasım Prenatal and Postnatal Yoga Eğitmenlik eğitimi (hamile yogası)- World Yoga Alliance

Yazılar

Hayallerini Sulamaya Devam Etmelisin!
Kendine Özel Meditasyon Köşeni/Alanını Yarat
Çünkü Şükran Dolu Bir Kalp, Mucizeleri Çeker!
“Yapamayacağın Hiçbir Şey Yok” Tao Porchon-Lynch