Duygu Ertürk

Duygu Ertürk

75.00 TL / Hafta

Eğitmen Paketi

Haftalık 75.00 TL karşılığında Duygu Ertürk Eğitmen Paketi ile bu eğitmenin aşağıda yer alan derslerinin tamamına katılabilirsiniz.

Bilgi Al

Eğitmenin Dersleri

Eğitmenin şuanda aktif dersi bulunmuyor.

Ders Programı

Hakkında

Üniversiteden mezun olduktan sonra kendini bulma arayışı ile çeşitli özel kurumlarda çalıştı. Denemiş olduğu meslekler hayatın amacını yansıtmıyordu. Ofis hayatı devam ederken Yoga ile tanıştı. Tanışmasının ardından kendi kendine videolar yardımı ile pratik yapmaya başladı. Bu durumun yeterli olmadığını fark ederek Yoga’yı keşfetmek ve kendini geliştirmek adına Yoga Eğitmenlik eğitimine katıldı.

200 saatlik Yoga Alliance onaylı Yoga Eğitmenlik Eğitimi’ni Etkin İnsan Gelişim Enstitüsü’nde Alper Bayraktar önderliğinde Aralık 2017’de tamamladı. Aktif olarak 3 yıldır Yoga yapıyor ve 2 yıldan beri çeşitli kurumlarda eğitmenlik yapmaya devam ediyor. Her daim öğrenci olarak eğitime devam ederek 30 saatlik Fırat Tosun ile Sekans Hazırlama ve Dilde Sadelik (YACEP) programına katıldı. Dylan Werner, Marcel Martin, Fırat Tosun ve Soner Türkölmez gibi değerli hocaların workshoplarına katıldı. 300 saatlik ikinci modül eğitimi için Himalayan Yoga Association’dan almak üzere Hindistan’a gitmek için gün sayıyor.

Yoga ile tanıştıktan sonra hayata olan bakış açışı gelişmiş, anda kalmanın önemini ve farkındalık yolunda adımlar atarak beden, zihin ve ruh bütünlüğünün bilinçli bir şekilde farkına varmıştır. Nefesin önemini keşfetmiş, zihin ve beden arasındaki geçişin ne kadar önemli olduğunu kavramıştır. 

Yoga yolunda keşfetmeye, öğrenmeye devam ederken keşfettiği bilgileri paylaşıyor.

Yazılar

Yoga Yolunda – Temel Amacı ve Yararları Nedir?