Ecem Kızıltoprak

Ecem Kızıltoprak

Ders Programı

Hakkında

1988 yılında Güneş Balık burcundayken bir Şubat günü İzmir’de dünyaya geldim. 

Hayat boyu ruhum spiritüel, mistik alanlara ve şifa çalışmalarına ilgi duydu. 

Avukat olarak başladığım kariyerime, öğretim görevlisi olarak devam ettim. Ancak hayatın bazı derslerinden sınıfta kaldığımda, ruhumun çağrısına kulak vermem gerekti ve kendimi bulma yolculuğum başladı.  

Önce reikiyle tanıştım. Ardından astrolojiyle kesişti yolum. Ruh ve bedenin ayrılmaz bir bütün olduğunu keşfettiğimde sağlıklı yaşam ve bütünsel şifa alanlarında da yolculuğuma devam ettim. 

Astroloji alanında; 

Gülden Bulut ile Başlangıç ve İleri seviye psikolojik astroloji (devam ediyor) 

Barış İlhan ve Dinçer Güner ile klasik ve modern astroloji, 

Devrim Dölen ile Soru (horary) astrolojisi, 

Ebru Kart ile öngörü teknikleri (devam ediyor) eğitimleri aldım. 

Kepler College ve Astrology University gibi önde gelen astroloji okullarında Medikal astroloji, okült astroloji gibi konularda sertifika programlarına ve birden çok seminer/webinara katıldım/ katılmaya devam ediyorum.

Sağlık ve Bütünsel Yaşam alanında;

San Diego State Universitye’de Nutrition for Optimal Health Coaching derslerine katıldım ve Türkiye’de Fonksiyonel Tıp Eğitim Platformu' ndan  Fonksiyonel Tıp Yaşam Koçluğu sertifikası aldım. Atom Damalı ve Ebru Şinik’ten Ayurvedik Yaşam teknikleri öğrenme şansı yakaladım.

Ayrıca yoga, nefes ve meditasyon uygulamaları, spiritüel gelişim seminerleri, ezoterizm ve rüya atölyeleri gibi alanlarda katılımcı olarak yer almaya ve kadim bilgileri öğrenmeye devam ediyorum. 

Gökyüzü ve yeryüzünün, ruh ve beden kadar bütün olduğunu biliyorum.

Çalışmalarımda gökyüzünden ilham alarak, yeryüzünde ruh ve beden bütünlüğünüzü sağlayacak tekniklerle size rehberlik etmeye çalışıyorum.

Şifa olması niyetiyle. 

Yazılar

Ay Boşlukta Nedir ve Ne Değildir?