Evrim Demirbas

Evrim Demirbas

Ders Programı

Hakkında

Evrim olarak hayatımda çocuklar ve enerjileri her daim yanımdaydı. Ancak yaşamımızda bazen yapmış olduğumuz seçimler bizi farklı yönlere sürüklese de dönüp dolaşıp yine de kendi özümüze dönüyoruz sanki. Benim hayalim hep çocuklar ile birlikte zaman geçirebileceğim öğretmenlikti ancak çok farklı bir seçim yaparak profesyonel iş hayatıma Makine Mühendisi olarak başlayıp 15 yıllık bir çalışma hayatı geçirdim. Sonrasında ise Rüzgar ve Kayra adında iki kız çocuğuna sahip oldum.

Onlarla birlikte zaman geçirirken ben onları büyüttüğüm gibi onlar da benim aslında tekrar büyümemi sağladılar ve gerçekten de hayatta asıl ne olmak istediğimi ve nasıl mutlu olduğumu hatırlattılar. Böylelikle İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümüne giriş yaptım. Şu anda 2. Sınıf öğrencisi olarak öğrenimime devam etmekteyim. Belki de bu şekilde olması daha iyiydi. Çünkü kızlarım ile beraber yaşantılarım ve deneyimlerim ile okulumda okuduklarım daha anlamlı ve daha keyifli bir yolculuk oluyor benim için. Bunun yanı sıra Adnan Menderes Üniversitesi’nden Yaratıcı Drama ve Hikaye ve Masal Anlatıcılığı eğitimimi tamamladım.

Çocuklar ile birlikte kahramanlarımızın gizli dünyasına giriş yapıp onların yaşamlarını, duygularını keşfedeceğiz. Hem çok eğlenip hem de biraz empati yapıp düşüneceğiz… Siz de bizimle birlikte bu renkli dünyada gezintiye çıkmak isterseniz biz orada sizleri bekliyor olacağız…

Yazılar

Bu eğitmenin henüz yazısı bulunmuyor.