Gencay Gedik

Gencay Gedik

50.00 TL / Hafta

Eğitmen Paketi

Haftalık 50.00 TL karşılığında Gencay Gedik Eğitmen Paketi ile bu eğitmenin aşağıda yer alan derslerinin tamamına katılabilirsiniz.

Bilgi Al

Ders Programı

Hakkında

Herkese merhaba! 

1988 İstanbul doğumluyum. Sabancı Üniversitesi Ekonomi bölümünden 2011 yılında mezun olduktan sonra 9 yıldır finans sektöründe çalışıyorum. Birkaç yıl önce yoğun iş temposu ve sıkışıklığın içerisinde yoga ile tanıştım. 

Yoga, benim için bir yolculuk ve özüme dönme hali. Nefesimle birlikte bedenimi dinleyerek hareket etmek ve o andan keyif almak bambaşka kapılar araladı. Bunun sadece yoga pratiği yaparken değil, tüm hayatıma farklı etkileri olduğunu keşfettim. 

Bu sebeple, yogada daha da derinleşebilmek adına 2019 yılında 200 saat uzmanlık eğitimimi Cihangir Yoga’da Zeyneb Uras, Naz Şarman, Barış İşcan ile tamamladım. Ardından Zeynep Aksoy ‘dan 100 saat Yin Yoga ve Anatomi eğitimiyle birlikte David Cornwell, Berivan Aslan Sungur ile çalışma imkanım oldu. Şu sıralar Zeynep Aksoy ile uzmanlık programına devam ediyorum. Özel yoga derslerimin yanı sıra, Advayta Bomonti’de yeni uzman dersleri vermekteyim. 

Keyifle yeni keşiflerde buluşmak ve zaman-mekan farketmeksizin bugünün hediyesiyle kalmak için iyi ki yoga! 

Yazılar

Bu eğitmenin henüz yazısı bulunmuyor.