İrem Güneş

İrem Güneş

45.00 TL / Hafta

Eğitmen Paketi

Haftalık 45.00 TL karşılığında İrem Güneş Eğitmen Paketi ile bu eğitmenin aşağıda yer alan derslerinin tamamına katılabilirsiniz.

Bilgi Al

Ders Programı

Hakkında

Yoga benim için beden, zihin ve kalbin bütünleşmesi. Özgür beden, berrak zihin ve açık bir kalbin buluşması. Matın üzerinde pratik ederken bir sonraki gelecek pozu bilmeden gözlemlemek kendini. Yoga derslerimi, hayatın bir döngüsüne benzetiyorum. Yavaşça büyüyen, güçlenen ve zamanla yavaşlayan duran bir eğri. 

Lise yıllarında yapmaya başladığı meditasyon ve aktif olarak yaptığı spor rutinine yogayı da ekledi. Zeynep Aksoy ile 200 saatlik hocalık eğitiminde yolları kesişti. Hocalık eğitiminin yanı sıra hayatında farkındalıkla yol izlemesine yardımcı oldu. Eğitimin sonucunda 8 haftalık Stres Azaltma Yoga ve Meditasyon Programını uygulamaya başladı. Advayta Bomonti’de staj ve asistanlık programından sonra Fırat Tosun ve Derya Çakmak ile çalışma fırsatı yakaladı. Dilde sadelik ve akışlar üzerine workshoplar aldı. Şu sıralar Yogangela stüdyosunda ders vermeye devam ediyor.

Yazılar

Bu eğitmenin henüz yazısı bulunmuyor.