Selen Kapucu Yetim

Selen Kapucu Yetim

45.00 TL / Hafta

Eğitmen Paketi

Haftalık 45.00 TL karşılığında Selen Kapucu Yetim Eğitmen Paketi ile bu eğitmenin aşağıda yer alan derslerinin tamamına katılabilirsiniz.

Bilgi Al

Ders Programı

Hakkında

16-17 yaşlarında iken kişisel gelişim kitaplarıyla içsel yolculuğuna, kendini keşfetmeye başlayan Selen çok sevdiği bir insan vasıtasıyla bu keşfi daha da derinleştirmek için 2010 yılında yogaya başladı. Daha ilk girdiği dersten yoga eğitmeni olma ve aldığı bilgileri başka insanlara yayma isteği ile ayrıldı. 

Bir süre derslere katılarak yoga pratiği edindikten sonra 2011 yılında Yoga Şala Ankara’da (şimdiki adıyla Yogamma) Pınar Enginsu’nun Yoga Alliance onaylı 200 saatlik eğitimine katıldı. 2012’de sertifikasını aldıktan sonra staj yapmakta olduğu Yoga Şala bünyesinde eğitmenliğe devam etti.

Yoga ’da sonu olmayan öğrenme aşkıyla Pınar Enginsu’dan Yoga Alliance onaylı 100 saatlik hamile yogası eğitimini alarak hamilelerle de çalışmaya başladı. 

Esra Banguoğlu Oğut ile kundalini yoga, Dylan Bernstein ile hands-on adjustment, İlker Bekarslan ile yoga ve meditasyon egitimi gibi cesitli workshoplarla yogayı keşfetmeye devam etti. Medina Duman ile 120 saatlik yinyoga eğitimi ile yoganın farklı ekollerinde kendini keşfetmeyi sürdürdü. 

Eşinin işi dolayısıyla Türkiye’nin birçok farklı yerine giderek yogayı ulaştırmaya, öğretirken öğrenmeye devam ediyor. Beden, zihin ve ruhu bütünleştiren, şifalandıran yogayı her gün daha da çok seviyor.

Yazılar

Bu eğitmenin henüz yazısı bulunmuyor.