Sevda Ergin

Sevda Ergin

45.00 TL / Hafta

Eğitmen Paketi

Haftalık 45.00 TL karşılığında Sevda Ergin Eğitmen Paketi ile bu eğitmenin aşağıda yer alan derslerinin tamamına katılabilirsiniz.

Bilgi Al

Ders Programı

Hakkında

1979'da İstanbul'da doğdu. Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi sonrasında Beykent Üniversitesi İnsan Kaynakları yüksek lisanstan mezun oldu. 2001 yılında kurumsal iş hayatına başladı. Çeşitli finans kurumlarında ve farklı pozisyonlarda devam eden kurumsal yaşantısını 2017 yılında bıraktı. 
   
2010 yılında hayatına yoganın girmesiyle hayatına yeni, ferah bir nefes girmiş gibi oldu. Bu öğretide bilgilenmek için farklı programlara ve atölyelere katıldı ve halen de katılmaktadır. 2019 yılında Gitya Yoga’da Mey Elbi’nin Uluslararası Mindfulness Temelli Vinyasa Yoga  Uzmanlaşma Eğitimini tamamladı. Aynı zamanda  2017 ve 2018 yıllarında Pilates Mat&Reformer, Hareket Anatomisi, Tower Eğitimlerini Pilates Sports Academy’de tamamladı. 2017 yılından itibaren farklı pilates ve yoga stüdyolarıyla çalışmakta, özel ve grup yoga, pilates, reformer dersleri vermektedir.

Derslerindeki temel amacı bedenin  izin verdiği oranda hareketi araştırıp, her şeyin hızlandığı modern hayatın içinde önce matın üstünde anın içinde olmayı öğrenmek ve zamanı geldiğinde bu hali, matın dışına aktarmaktır. Öğrenme ve öğretme yolculuğu içinde.

Yazılar

Bu eğitmenin henüz yazısı bulunmuyor.