Emincan Papur'la Burpee Challenge

Emincan Papur'la Burpee Challenge

10 Mayıs 2020 Saat 14:00'te gerçekleştireceğimiz Burpee Challange Canlı Yayınına katılma hakkı kazanmaya çok yakınsın. Kampanyaya katılımını gerçekleştir, burpee yap, paylaş, 100 puan kazan, canlı yayına katıl!

Nasıl Puan Kazanabilirim?

Kampanya sayfasındaki butonları kullan.

 • Her bir sosyal medya mecrasındaki paylaşımından 10 puan kazan.
 • Sana özel linkinle yaptığın paylaşımlarından kampanyaya katılan arkadaşlarından 50 puan kazan.
 • 1 dakikada maksimum Burpee yaptığın bir videonu çek ve bunu kendi sosyal medya hesaplarından Yogaila ve Emincan Papur'u etiketleyerek paylaşım yap, 60 puan kazan.

Kampanyaya Katıl

Kampanya Sona Erdi.
# Katılımcı Puan
1 Murat Yavuz 100
2 Cenk Eğilmez 70
3 Türker Baloğlu 10
4 Emincan Papur 10
5 Tarık Özkan 10
6 Didem Ozturk 10
7 Aleyna 10

Kampanya Şartları

 1. Kampanya kapsamında 100 puan toplayan herkes Burpee Challenge Canlı Yayınına katılım hakkı kazanacaktır.
 2. Nasıl Puan Kazanılır?
  • Kampanya sayfasındaki butonlar kullanılmalıdır.
  • Her bir sosyal medya mecra paylaşımından 10 puan
  • Katılımcıya verilen özel link ile yapılan paylaşımlarından kampanyaya katılan yeni katılımcılardan 50 puan
  • Katılımcının kendi 1 dakikalık Burpee Challenge videosunu çekip sosyal medyasında Yogaila ve Emincan Papur'u etiketleyerek yayınlamasından 60 puan kazanılır.
 3. Kampanya 9 Mayıs 23:59'da sonra erecek ve Burpee Challenge Canlı Yayın 10 Mayıs 2020 günü saat 14:00’te Yogaila Platformu üzerinden gerçekleştirlecektir.
 4. Burpee Challenge Canlı Yayın’a kazananların rezervasyonları Yogaila tarafından gerçekleştirilecek. Kazanan katılımcı yayına üye paneli altındaki rezervasyonlarım başlığı altından erişerek gerçekleştirebilcektir.
 5. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Yogaila sorumlu değildir.
 6. Kampanyaya katılan üyeler, isimlerinin Yogaila ve/veya iş ortakları tarafından süresiz olarak her türlü reklam, duyuru ve/veya iletişim çalışmasında kullanılmasına ve/veya buluşmanın dijital olarak kaydedilmesine hiçbir hak iddia etmeden onay vermiş sayılırlar.
 7. Yogaila dilediği zaman, önceden haber vermeksizin kampanyanın şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı tümüyle iptal etme haklarını elinde saklı tutar.